„Dune“ kūrėjai dalinasi pirmaisiais naujojo filmo vaizdais.

Jei jūs, kaip ir aš, esate didelis klasikinės mokslinės fantastikos literatūros fanas, tikriausiai godžiai sekate visas naujienas susijusias su nauja Frank Herbert knygos „Kopa“ ekranizacija. Pernai metais, buvo pranešta, kad šis legendinis epas sulauks naujo filmo, kurį stato įžymusis Denis Villeneuve. Jei sukate galvą, kur girdėjote šį vardą, priminsiu, kas Denis režisavo tokius filmus, kaip „Arrival“ bei „Blade Runner“ 2049. Turint omenyje Denis Villeneuve portfolio ir braižą, iš naujojo „Dune“ filmo tikimasi didelių dalykų…

Kol kas, „Dune“ filmas buvo apgaubtas dideliu paslapties šydu ir iki pat šiandienos niekas nematė nei kadro. Bet tik iki šiandienos, nes „Vanity Fair“ išleido pirmąjį oficialų filmo paveiksliuką kuriame matome Timothée Chalamet įkūnijamą Paul Atreides vaikštinėjantį, kaip supratome, Kaladano planetos papludymiuose.

Be to, „Dune“ Twitter paskyra pasikeitė savo viršelio paveiksliuką, kas leidžia spėti, jog netrukus turėtų prasidėti dar aktyvesnė filmo marketingo kompanija. Jei virusas nesujauks planų, „Dune“ debiutas kinuose numatomas gruodžio 18 dieną.

Nežinantiems konteksto noriu priminti, kad „Kopa, tai 1965 metais pradėta knygų serija, kurią parašė Frank Herbert. Ši knyga pelnytai užsitarnavo savo vietą tarp geriausių mokslinės fantastikos žanro kūrinių, tačiau su šio epo ekranizacija, švelniai tariant, nesisekė. Buvo sukurti keli abejotinos kokybės serialai, Alejandro Jodorowsky bandė kurti savo filmą, kurio kūryba buvo nutraukta, o 1984 metais David Lynch išleido savo „Dune“ versiją, kuri taip pat nepateisino nei fanų, nei paties autoriaus lūkesčių.

Belieka tikėtis, kad Denis Villeneuve išlaikys knygų dvasią ir pagaliau suteiks progą pasidžiaugti gera „Dune“ ekranizacija. Laukti liko ne tiek ir daug.