Milijonų sapnuotas ir tūkstančių išgąstingai apraudotas klounas Pennywise ir vėl sulaukia išties pelnyto dėmesio!

Milijonų sapnuotas ir tūkstančių išgąstingai apraudotas klounas Pennywise ir vėl sulaukia išties pelnyto dėmesio!

Žymiojoje Stephen King’o siaubo istorijoje užgimęs personažas dar šiandien gyvena kai kurių skaitytojų ar kino žiūrovų košmaruose, na o kažkuriuo metu jau šiemet patys tikriausi klouno-žudiko gerbėjai galės užmesti akį ir į dokumentiką apie 1990 m. siaubo mini-serijų užkulisius.

Praėjusį penktadienį Dead Mouse Productions pasidalino būsimos dokumentikos anonsu. Jį pamatyti galite čia:

“Pennywise: The Story of IT”

Pennywise: The Story of IT žada atskleisti pagrindines detales apie kūrybinius mini-serijų užkulisius, vaidinusius aktorius bei kultūrinę ir socialinę šio kūrinio įtaką visuomenei. Kol kas nėra aišku, kada tiksliai pasirodys ši dokumentika, tačiau preliminari data numatoma jau šiemet.

Dokumentikoje gerbėjai taip pat galės pamatyti, kaip iš tiesų filmuojamas siaubo filmas ir išgirsti, kaip savo vaidmenį prisimena pagrindinius istorijos personažus įkūniję aktoriai. Tim Curry, vaidinęs patį klouną Pennywise, bei kiti žymiausi filmo aktoriai (Seth Green, Emily Perkins ir kt.) aptars savo mėgstamiausius filmavimo momentus ir tai, kodėl Pennywise iki šiol dienos išlieka vienu kraupiausių siaubo filmų herojų.

Na, o net jei ir nesate Tom Curry/Pennywise varianto gerbėjai ir jums labiau patiko Bill Skarsgård vaidmens atlikimas, ši dokumentika – išties puikus būdas pasiruošti rudenį pasirodančiam 2017-ųjų “IT” filmo tęsiniui “IT – Chapter Two”. Čia veiksmas vyks praėjus 27 metams nuo kraupiųjų įvykių, o suaugusių pagrindinių herojų vaidmenis papuoš spalvingiausia žinomų aktorių paletė.

IT – Chapter Two premjera 2019 rugsėjo 9 d.

O jūs ar laukiate naujų košmarų po savo pagalve?