Na pagaliau sulaukėme....

Dar vienas vienintelio Lietuvoje žurnalo apie populiariają kultūrą ir fantastiką numeris jau prekyboje! Penktasis „Protagonistas“ grįžta su trenksmu ir puikiu pluoštu turinio visiems išsiilgusiems gerų fantastinių skaitinių. Net 136 puslapiai puikaus turinio laukia jūsų dėmesio. Kaip visuomet, skaitmeninė žurnalo versija yra visiškai nemokama ir pasiekiama ČIA. Na, o jei norite savo lentyną papildyti puikiu spausdintu žodžiu, savo fizinę kopiją jau galite užsisakyti iš KuroNeko.lt, Rikis.lt, WorldofGames.lt, Spacebar.gg, Kamehame.lt.

Ką rasite žurnale?

Nors rudeninis „Protagonsitas“ vos vos paplonėjo, tačiau tai nereiškia, kad turinys suprastėjo. Naujajame žurnalo numeryje rasite net 6 interviu, tarp kurių pokalbiai su Pauliumi Daščioru – žmogumi atsakingu už realistiškas „Chernobyl“ ir „Stranger Things“ filmavimo aikšteles; Giedriumi Vilpišausku – autoriumi, kuriam turime būti dėkingi už puikiausią lietuvišką siaubo romaną „Vėjas nuo jūros“, bei dar daug kitų žinomų ir mažiau žinomų kūrėjų. Visą temų sąrašą galite rasti paveiksliuke žemiau.

Kaip visuomet, žurnalą praturtinome Lietuvos autorių fantastine kūrybą. Rudeniniame „Protagoniste“ išspausdinome likusius ir be galo daug pagyrų sulaukusius Postapokaliptinės Lietuvos konkurso darbus, kuriuos iliustravo mūsų puikūs dailininkai.

Norite papildyti savo kolekciją? Užsisakyti žurnalą iš mūsų partnerių praduotuvių, o jei patiks, būtinai paremkite mūsų kūrybą Patreon’e.

Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.