Paulius Zakarauskas, žinomas PAUZAK slapyvardžiu - iliustratorius ir, kaip pats save pristato, profesionalus "makaliūzintojas".

Paulius Zakarauskas, žinomas PAUZAK slapyvardžiu – iliustratorius ir, kaip pats save pristato, profesionalus “makaliūzintojas”. Paprašytas trumpai papasakoti apie savo veiklą, Paulius žodžių į vatą nevyniojo ir pateikė mums štai tokią smagią istoriją:


PAUZAK: Jei trumpai – esu gan užsispyręs. Vos atradęs komiksus 90-siais, pradėjau piešti pats ir tiesiog.. nebegalėjau sustoti. Iki šiol prisimenu nerūpestingą paauglystę kaip geriausius laikus: kiauros naktys buvo praleistos klūpint ant žemės ir piešiant su ausinukais… Vos baigęs akademinius mokslus buvau priimtas dirbti prestižinėje pasaulinio lygio japonų žaidimų kompanijoje – ten ir pradėjau savo profesionalaus “makaliūzintojo” karjerą. Šiandien esu “Jack of all trades” – turbūt nėra CG artist’o specialybės, kurioje nebūčiau įmerkęs pirštų. Internete esu patalpinęs tik keletą “cartoon” stiliaus piešinių, bet iš tiesų ne kartą yra tekę susilaužyti stuburą: dirbau prie veikėjų ir aplinkos koncepcijų, 3D modeliavimo, teksturavimo ir animavimo kuriant žaidimus, foto retušavimo ir maketavimo reklamoje, rūbų dizaino, komiksų viršelių, iliustracijų… Paskutinėse darbovietėse teko atsikąsti šiek tiek meno vadovo patirties. Didžiausias mano pasiekimas – išgyventi Lietuvoje su dailininko specialybe jau daugiau, kaip 10 metų! O geriausias jausmas – kai atsiranda galimybė dirbti petys į petį su žmonėmis, iš kurių kadaise pats mokeisi. Didžiausiu asmeniniu laimėjimu laikau tiesioginį bendradarbiavimą su savo vaikystės ‘komiksų dievuku’ Zach Howard (JAV). Štai taip!

Autoriaus darbai:Daugiau autoriaus darbų galite rasti čia:
https://www.artstation.com/pauzak