Autorius: Edvardas Vy

Pirmasis kompanijos Konami „Metal Gear“ žaidimas, kurio kūrybos procese nedalyvauja Hideo Kojima, bus išleistas vasario 22 dieną.

„Metal Gear Survive“, arba kitur vadinamo „Metal Gear Zombies“ žaidimo veiksmas vyksta alternatyvioje „Metal Gear Solid V“ žaidimo realybėje. Žaidime žadamas kooperatyvus tinklo režimas ir daugybė numerėlių. Žaidimas pasirodys „PlayStation 4“, „Xbox One“ ir „PC“ sistemoms. Ankščiau žaidimą buvo žadama išleisti 2017 metais, tačiau šiemet vykusioje E3 parodoje, žaidimas buvo atidėtas.

Konami taip pat anonsavo specialų DLC „išgyvenimo paketą“, kuris atiteks tiems, kas nusipirks žaidimą iš anksto. Šiame papildyme be auksu papuoštų ginklų, bus ir du nauji gestai, naujos kaklaskarės bei veido dažai.

Konami skyrybos su Hideo Kojima buvo turbūt pati didžiausia istorija video žaidimų industrijoje 2015 metais. Kalbos apie šių dviejų pusių nesutarimus plaukė į paviršių visus metus, tačiau kai per Konami organizuojamą Kalėdų šventę oficialiai buvo pranešta, kad Kojima atostogauja, nors į eterį išplaukė nuotraukos, kuriose jis išeina iš vakarėlio, pasidarė tikrai aišku, kad Kojima pasitraukia. O ką kalbėti apie tai, kad Konami uždraudė Kojimai atsiimti žaidimų apdovanojimą („Game Award“) tais pačiais metais.

Kojimos atsiskyrimas nuo Konami oficialiai buvo patvirtintas, kartu su naujos Kojimos studijos „Kojima Productions“ paskelbimu ir faktu, jog naujasis, nepriklausomas Kojimos žaidimas bus išleistas, kaip „PlayStation 4“ ekskliuzyvas. Laikui bėgant paaiškėjo, kad šis žaidimas vadinsis „Death Stranding“.

Kiek vėliau, Konami paskelbė apie „Metal Gear Survive“, kuris tiek fanų, tiek žurnalistų buvo pasitiktas su atitinkamu kiekiu purvo ir šakių. Netgi pats Kojima, kuris yra žinomas, kaip bereikalingai nesitaškantis savo kritika „Konami“ daržinės pusėn, pareiškė, jog „Metal Gear žaidimai yra apie politinę fikciją ir šnipinėjimą. Prie ko čia zombiai?“.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!