Ką tik pasirodė "Sonic The Hedgehog" filmo anonsas ir... mes turime labai daug klausimų.

Ką tik pasirodė “Sonic the Hedgehog” anonsas ir mes, kaip atsakingi geekai, puolėme žiūrėti, ką gi mums papasakos šio legendinio herojaus kino juosta.Anonsą pamatėme, mintis susidėliojome, o dabar, mielieji filmo kūrėjai, mes ir visas internetas turime jums keletą klausimų: kas tai? Ar jūs juokaujate? Kodėl Sonic’as atrodo kaip mūsų baisiausias košmaras? Kodėl Jim Carrey elgiasi kaip Ace Ventura? “Gangsta’s Paradise”, really? Mes net nežinome, nuo ko pradėti pristatant šį nesusipratimą.

Personažo dizainas

Originalus (kairėje) ir fanų dizaino (dešinėje) pasiūlymas.

…O jūs dar skundėtės tikroviškais pokemonais!
Niekas nežino, ką galvojo (ir ką vartojo) filmo kūrėjai, kai į ekranus išvedė šį mėlyną ateivį. Internetas jau šiugžda nuo pasiūlymų, kaip būtų galima pakeisti šį atstumiantį personažo dizainą: padidinti akis, pastorinti ir sutrumpinti kūną, pašalinti iškilusius raumenis ir t.t. Ko jau ko, tačiau tikroviško ir sužmoginto mėlynojo ežio mums tikrai nereikėjo pamatyti!

Dr. Robotnik = Ace Ventura

Šios istorijos antagonistą vaidinantis Jim Carrey, rodos, neturi nė žalio supratimo apie personažą, kurį vaidina. Kaip kitaip paaiškintumėte tai, kad niekuomet išraiškingumo nepritrūkęs aktorius staiga pristigo įkvėpimo ir naujam, ryškaus blogiuko vaidmeniui pasirinko krūvas manierų iš kitų, ankstesnių savo vaidmenų? “Sonic The Hedgehog” anonsas mums primena tik tai, kaip puikiai Jim Carrey geba suvaidinti naminių gyvūnėlių detektyvą Ace Ventura – su niekuo nesumaišomas mimikas ir net kalbos manierą iš šio herojaus pasiskolino ir Dr. Robotnik.

Internetas pasišiaušė

Nepaisant kelių išimčių, bene kiekviena prasta komedija savo anonse privalo turėti “Gangsta’s Paradise” garso takelį… Nejaugi tokiam personažui, kaip Sonic’as, tai iš tiesų tinkamiausia foninė muzikėlė? Ką tai pasako apie personažą? Kalbant apie tai, kas ką sako, štai ką apie “Sonic The Hedgehog” anonsą kalba internautai:

“Wow!! Did you hear that sonic boom!?!….. That’s the sound of the audience leaving the cinema. “

“Sonic was my childhood. I grew up on Sega instead of Nintendo. This makes me want to kill a giraffe. This might be the worst thing I’ve ever seen.”

“THIS EGGMAN IS NOT EGGSHAPED AND SONIC LOOKS LIKE A METHHEAD RABBIT”

“People will leave theatre at a faster rate than Sonic.”

“The Emoji Movie: I am the worst movie ever, nothing else will ever come close! Sonic the Hedgehog (2019): Hold my beer.”

“I wanna be the first person to apologize to Sonic 06, you are no longer this franchise’s rock bottom.”

“Every day we stray further from God’s light”

“I had to pause the video and collect myself when gangsters paradise started playing.”

“From the producers of Fast and Furious. It stars Jim Carrey, Jean-Ralphio, and Cyclops. The theme song is Gangster’s Paradise. And it’s based on a 90’s video game. Yup, we’re definitely in an alternate dimension.”


Filmas kinuose pasirodys lapkričio mėnesį, bet kam tai rūpi?

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!