Autorius: Virs Dievo

Privataus kapitalo įmonė Opcapita praktiškai paskutinės minutės žingsniu, už simbolinį vieną svarą nusipirko žaidimų parduotuvių tinklą GAME ir, kaip skelbia britų žiniasklaida, išgelbėjo 3000 darbo vietų. Daugiau nei trys šimtai GAME ir Gamestation parduotuvių dirbs ir toliau, o naujieji savininkai sieks re-roll’inti tinklą į rinkos dalyvių ir žaidėjų pasitikėjimą turinčią organizaciją.

Tai ne pirmasis toks Opcapita pirkimas – visai neseniai jie už du svarus įsigijo bankrotan nuriedėjusį buitinės elektronikos tinklą “Comet”. Nors GAME naujiesiems savininkams kainavo juokingą sumą, tačiau reikia nepamiršti, kad “paketas” įsigytas su 85 milijonų svarų sterlingų skolomis. Tad, ar tikrai tinklas ir jo darbuotojai išliks nepakitę – didelis klausimas, nors Opcapita tiki, kad net ir atsižvelgiant į rinkos tendencijas, Didžiosios Britanijos gatvėse tikrai yra vietos GAME parduotuvėms ir jos tikrai gali dirbti pelningai.

Pirmasis naujųjų savininkų tikslas – atstatyti ryšius su tiekėjais, kurie dėl GAME problemų praktiškai buvo boikotavę tinklą – kelias į GAME parduotuvių lentynas buvo užkirstas visiems didžiausiems kovo mėnesio hitams, tokiems kaip “Mass Effect 3” ar “Street Fighter x Tekken”.

Dar prieš Opcapita žingsnį, GAME grupė prognozavo kad šių metų nuostoliai sudarys apie 18 milijonų svarų sterlingų.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!