Autorius: Tagio

Prieš kelis metus „Rockstar Games“ pavyko sėkmingai įtraukti daugelio žaidėjų režimą į „Grand Theft Auto“ seriją, tad žaidėjai daug svarstė ar išleidimui jau rengiamas „Red Dead Redemption II“ taip pat pasiūlys šią patirtį. Kūrėjai pagaliau nusprendė nutraukti tylą ir viešai pristatė „Red Dead Online“.

Kaip skelbiama oficialiame „Rockstar Games“ pranešime, „Red Dead Online“ yra klasika tapusio „Red Dead Redemption“ žaismo evoliucija, kuri apjungs istorijos pasakojimą kartu su varžymusi ir bendradarbiavimu tarpusavyje. Kūrėjai žada, kad daugelio žaidėjų režimo pasaulį bus galima tyrinėti tiek vienam, tiek su draugais, o taip pat jis bus nuolatos pildomas atnaujinimais ir nauju turiniu. Tad galime tikėtis, jog „Red Dead Online“ dar ilgą po starto bus palaikomas taip pat, kaip tai yra daroma su „Grand Theft Auto Online“.

Atviras „Red Dead Online“ beta testavimas bus pradėtas praėjus kelioms savaitėms po „Red Dead Redemption II“ išleidimo, šių metų lapkritį. „Rockstar Games“ teigia, kad daugelio žaidėjų režimas bus nemokamas visiems, įsigijusiems šį žaidimą. Šiuo metu tai leidžia susidaryti nuomonę, kad galbūt vėliau sulauksime ir nuo pagrindinio žaidimo atskirtos „Red Dead Online“ versijos, tačiau šiuo metu tai tėra spėjimai.

Kartu su „Grand Theft Auto V“ pristatytas daugelio žaidėjų režimas „Grand Theft Auto Online“ žaidimo kūrėjams ir leidėjams atnešė nemažai pajamų. Nuolat nauju turiniu papildomas režimas yra viena iš pagrindinių priežasčių kodėl „Grand Theft Auto V“ vis dar matome žaidimų topų pardavimų viršūnėse. Tad „Rockstar Games“ sprendimas į ilgai lauktą „Red Dead Redeption II“ taip pat įtraukti daugelio žaidėjų patirtį neatrodo stebinantis.

„Red Dead Redemption II“ bus išleistas spalio 26 dieną Xbox One ir PlayStation 4 konsolėse.