Autorius: Tagio

Prieš mėnesį pasklidę gandai apie naują „Call of Duty“ serijos tęsinį pasirodė esantys teisingi. Kompanija „Activision“ kartu su „Treyarch“ atskleidė, kad šiemet pasirodysiantis žaidimas tikrai yra ketvirtoji „Call of Duty: Black Ops“ dalis.

Panašu, kad „Treayarch“ turi problemą su romėniškais numeriais, mat oficialiame žaidimo logotipe pavadinimas atrodo „Call of Duty: Black Ops IIII“. Tačiau šiuo metu prieš tai užsimerksime. Pristatomajame klipe, kuriame ir parodomas šis logotipas, pastebimi kadrai iš pirmųjų trijų „Black Ops“, nurodant, kad tikrasis žaidimo pristatymas mūsų laukia gegužės 17 dieną.

 

„Black Ops“ serija startavo 2010 metais su itin sėkmingai pasirodžiusiu į Šaltąjį karą nukėlusiu žaidimu. Vėliau serija ėmėsi futuristiško karo atvaizdavimo. 2012 metais išleistas „Black Ops II“ mus nukėlė į 2025 metus, o po trijų metų išleistas „Black Ops III“ veiksmas vyko 2065 metais. Kol kas nėra žinomas „Black Ops 4“ istorijos periodas, tačiau spėliojama, kad serija gali grįžti prie Šaltojo karo.

„Call of Duty: Black Ops 4“ išleidimas numatomas spalio 12 d. Tai kiek neįprastai anksti šios serijos žaidimams, tačiau galima nuspėti, kad „Activision“ bando išvengti susidūrimo su tokiais šį rudenį pasirodysiančiais žaidimais kaip „Red Dead Redemption II“.