Skaitytojo pranešimas apie jau šį rudenį pasirodančią naują "Nintendo Switch" konsolės versiją.

Šių metų rugsėjo pabaigoje į Nintendo šeimą ateina naujas narys – “Nintendo Switch Lite”. Iš pavadinimo galime nuspėti, kad konsolė bus panaši į Nintendo Switch, bet bus lengvesnė ir mažesnė šios versija.

Gaila, bet jau yra žinoma, kad ši konsolė negalės padaryti garsiojo “switch” efekto, tai yra perjungti žaidimo į televizoriaus ekraną. Taip pat konsolė nebeišsiardys, kaip tai buvo galima daryti su originaliu “Nintendo Switch” variantu. Tiesa, naujoji konsolė turės ir pliusų, kurių vienas geriausių “Lite” versijos leidime yra tai, kad konsolės baterija yra 20-30% galingesnė negu originaliojo “Nintendo Switch”. Konsolę bus galima pasirinktinai įsigyti geltonos, pilkos bei turkio spalvos dizainu.

Oficialiai skelbiama, jog konsolė pasirodys rugsėjo 20 d., todėl tikimės, kad jos pavyzdį jau galėsime pamatyti ir rugsėjo 21 d. vykstančiame “Comic Con Baltics” renginyje.

“Nintendo Switch Lite” leidžia žaisti bet kuriuos “Nintendo Switch” žaidimus, kurie turi “handheld” modulį. Jau žinoma ir tai, kad kiek vėliau rudenį pasirodys ir “Pokemon Sword,, bei “Pokemon Shield,, versijos. Ši konsolė turėtų būti viena iš geriausių nešiojamų Nintendo konsolių ir mes jau nekantraujame, kada galėsime ją išbandyti.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!