„Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge“ pasirodys 2020-ųjų birželį.

Tikriausiai nerasime nei vieno skaitytojo, kuris nebūtų girdėjęs apie „Mortal Kombat“ franšizę. Joje galime rasti jau keliolika puikių žaidimų ir porą abejotinos kokybės filmų. Tačiau tai netrukdo „Warner Bros.“ ir toliau plėsti Žūtbūtinio Mūšio visatą. Šį savaitgalį pasigirdo kalbų apie naują „Mortal Kombat“ produktą – pilno metro animacinį filmą, kuris pakrikšytas „Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge“ vardu.

Pasak informacijos, prie filmo kūrybos prisidės nemažai garsių vardų, kuriuos girdėję esate ne kartą. Režisieriaus darbas patikėtias Ethan Spaulding („Batman: Assault on Arkham“ bei „Justice League: Throne of Atlantis“), o scenarijų parašė Jeremy Adams („Supernatural“). Negana to, prie kūrybos proceso nagus prikiš ir „Mortal Kombat“ žaidimo tėtušis Ed Boon, kuris užims filmo kūrybos konsultanto rolę.

Aktorių, kurie skolina balsus žymiems „Mortal Kombat“ veikėjams, sąrašas ne mažiau įspūdingas. Patrick Seitz įgarsins Skorpioną jau ne pirmą kartą – šis aktorius garsino veikėją ir „Mortal Kombat X“ žaidime. Joel McHale taps Jonny Cage, Jennifer Carpenter įgarsins Sonya Blade, Jordan Rodrigues – Liu Kang, Steve Blum kalbės už Sub-Zero, o David B. Mitchell griaudės Raiden balsu.

Jei kaip ir mes negalite sulaukti šio naujo animacinio filmo, apsibrėžkite kalendoriuose ateinantį birželio mėnesį. Būtent tuomet ir planuojamas „Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge“ startas. Beje, įdomi detalė – „Warner Bros.“ 2021-ais metais taip pat planuoja išleisti dar vieną gyvo veiksmo „Mortal Kombat“ filmą, o naujoji animacija turėtų palengvinti fanų laukimą. Tikėkimės, kad iš 1995-ųjų ir 1997-ųjų klaidų bus pasimokyta…

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!