Autorius: Virs Dievo

Daug dėmesio sukėlusi pernykščio rudens pabaigos istorija apie tai, kaip Bethesda kompanija(“Fallout 3”, “Rage”) padavė į teismą Mojang(“Minecraft”) siekdami uždrausti pastariesiems savo naująjį žaidimą vadinti “Scrolls”, nes pastarasis žodis žaidėjų gali būti siejamas su “The Elder Scrolls” serija, t.y. šį žodį savo žaidimų pavadinime naudojantys kūrėjai gali pasipelnyti “The Elder Scrolls” vardo sąskaita, o pastarasis vardas yra užregistruotas ir saugomas įstatymo.

“Mojang” siela Marcus Persson aka Notch norėjo išspręsti konfliktą paprastu būdu – žaidimo “Quake” deathmatch partijoje, tačiau Bethesda buvo nenusiteikusi juokauti, nes, kaip sakoma – nusileisk kartą, teks nusileisti ir vėliau. Tačiau pagaliau disputas išspręstas taikiai – “Mojang” galės naudoti “Scrolls” žaidimo pavadinime, o Bethesda pasilieka prekės ženklą, tačiau “Mojang” pavadinimą galės naudoti tik žaidimui, kuris nebus tiesioginis “The Elder Scrolls” konkurentas.

“Mojang” “Scrolls” – RPG strategija su kortų žaidimo elementais. Šiuo metu apie žaidimą pateikiama itin mažai detalių. Neaiškus ir jo pasirodymo laikas.