Autorius: Artojas

„Tag of Joy“ studijoje kuriamas nuotykių žaidimas „Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit“ bus demonstruojamas AdventureX konferencijoje, Londone.

„Tag of Joy“ kraunasi lagaminus ir ruošiasi kelionei į garsiąją „AdventureX“ konferenciją dedikuotą naratyvo varomiems žaidimams. Lapkričio 2-3 dienomis, klasikinio adventure žanro fanai (kažkada šį žanrą vadinom kvestais) turės išskirtinę galimybę išmėginti specialiai renginiams sukurtą, „Crowns and Pawns“ demo versiją.

Nežinantiems priminsim, kad šio žaidimo veiksmas vyksta Vilniuje. Čikagoje gimusi Milda, palikimu gauna senelio bakūžę, o atvykus įsisavinti paveldėto turto sužino, kad ji yra paskutinė mistinių šeimos paslapčių sergėtoja. Kūrėjai žada, kad spalvingas, kelių valandų nuotykis negailės siužetinių vingių, galvosūkių, Lietuvos vaizdų, LDK legendų, kagėbistų ir plaukų sėklos barzdoje.

Žaidimo „Steam“ puslapis jau gyvas ir laukia jūsų vizitų. Apsidairę ir išeidami nepamirškite magiško „Wishlist“ mygtuko. Teksto rašymo metu kūrėjai atsisakė patvirtinti arba paneigti, kad renginiams parengtą demo versiją, kažkada galės atsisiųsti ir visi norintys.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!