E3 žaidimų konferencija prasidėjo su trenksmu! Tiems, kurie gyvena Lietuvos laiku ir naktimis sėkmingai miega, mes paruošėme trumpą apžvalgą to, kas svarbiausio įvyko Microsoft komandos scenoje E3 konferencijos metu.

Nauja XBOX konsolė: Project Scarlett

Panašu, kad naujausia Xbox platforma jau visai ne už kalnų. E3 konferencijos metu Microsoft pristatė naują, 8K rezoliuciją ir 120fps pakeliančią, spindulio sekimo grafine technologija pasižyminčią konsolę “Xbox Project Scarlett”. Konsolė pasirodys jau 2020 metais, o jos pristatymą galite pamatyti čia:


George R.R. Martin ir H.Miyazaki pristato: ELDEN RING

Gandai buvo teisingi: George R.R. Martin iš tiesų kuria bendrą žaidimą su Dark Souls kūrėju H.Miyazaki. Sprendžiant iš pirmojo anonso, žaidimas atrodo išties įspūdingai:


HALO INFINITE

Štai ir turime priežastį įsigyti naująją Xbox: Project Scarllet konsolę: kitais metais pasirodantis “Halo Infinite” bus pritaikytas žaisti būtent ant jos. Tiesa, kalbama, kad žaidimas pasieks ir Xbox One bei PC platformas. Žaidimo pasirodymo data numatoma jau kitų metų antroje pusėje.


GEARS 5

Šio žaidimo sulauksime dar šiemet – rugsėjo 15 d. Žaidėjai, kurie žaidimą įsigys iš anksto su Xbox Game Pass naryste taip pat gaus prieigą ir prie “Terminator Dark Fate Character Pack” papildymo.


Sugrįžta MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR

Vienas iš ikoniškiausių Microsoft PC žaidimų sugrįžta kaip reikiant atsinaujinęs. Pribloškiančios grafikos žaidimas “Microsoft Flight Simulator” skelbiamas pasirodančiu jau kitais metais. Kūrėjai žada realistišką ir įspūdingą grafikos nuotykį.


CYBERPUNK 2077 ir… Keanu Reeves?!

Taip, pagaliau atskleista “Cyberpunk 2077” pasirodymo data, tačiau net ir tai netapo didžiausia vakaro naujiena – auditoriją visiškai susprogdino į sceną išėjęs, o prieš tai ir žaidimo anonse pasirodęs Keanu Reeves. Daugiau apie tai bei apie žaidimo išleidimo datą ir detales galite perskaityti GeekPropaganda straipsnyje paspaudę čia.


THE OUTER WORLDS

Dar The Game Awards apdovanojimuose anonsuotas žaidimas galiausiai turi išleidimo datą: spalio 25 d. “Fallout: New Vegas” ir iškreiptos sci-fi tematikos mišinį primenantis žaidimas pristatys dar neregėtą first-person RPG patirtį. Įsitikinkite patys:


Iš “Devil May Cry” kūrėjų: BLEEDING EDGE

Jau birželio 27 d. pirmąją testinę versiją išleidžiantis “Bleeding Edge” žaidimas pasižymi šmaikščia animacija ir ypatingu 4v4 kelių žaidėjų žaidimu. Šiek tiek “Team Fortress” primenantis žaidimas žada daug veiksmo ir dar daugiau spalvų:


MINECRAFT DUNGEONS

Praėjusiais metais paskelbę apie artėjantį “Minecraft” hito spin-off’ą “Minecraft Dungeons”, šiandien Microsoft pristato naują žaidimo anonsą bei išleidimo datą. Na, savotišką datą: sužinojome, kad žaidimo spin-off’as pasirodys kitų metų pavasarį. Bet atrodys jis gi štai taip:


BLAIR WITCH

Džiūgaujame ir šokinėjame – nusimato išties geras siaubo žaidimas! “Blair Witch” žada pasirodyti dar šiais metais ir bus paremtas ” Blair Witch.” The Blair Witch Project ” istorija. Kol kas daugiau detalių apie žaidimą nėra žinoma, tačiau mes jau laukiame nesulaukiame kada galėsime kaip reikiant išsigąsti!


PHANTASY STAR ONLINE 2

Vienas didžiausių MMO žanro žaidimų Japonijoje atkeliauja Vakarų pasaulio link. “Phantasy Star Online 2”, kurį Japonijoje liaudis jau žaidžia nuo 2012-ųjų, bus prieinamas Xbox žaidėjams visiškai nemokamai ir pasirodys jau kitais metais.


Nepraleiskite geekiškų naujienų ir daugiau E3 konferencijos apžvalgų – sekite GeekPropaganda Facebook’e!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!