Šiandien audio knygos lankosi daugelio mūsų gyvenime: jų klausomės kelionėse, gulėdami vonioje, universitete per nemėgstamas paskaitas… Rodos, buvo tik laiko klausimas, kada populiariausi grafinės literatūros leidiniai transformuosis ir prisitaikys prie knygų “klausytojų” auditorijos. Panašu, kad taip galvojo ir MARVEL komiksų leidėjai, neseniai susidraugavę su audio knygų leidybos įmone Dreamscape Media ir paskelbę, jog jau visai netrukus galėsime klausytis ikoniškiausių šios studijos istorijų. Tarp pirmųjų įrašų klausytojai gali tikėtis išgirsti Geležinio Žmogaus, Kapitono Amerikos, Halko, Žmogaus-Voro ir X-Men’ų istorijas bei kitus kūrinius.

“Marvel komiksai pakeitė populiariosios kultūros pasaulį sukurdami šias įspūdingas istorijas, iššaukiančias superherojų kiekviename iš mūsų” – kalbėjo Dreamscape atstovas, – “Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti ir suteikti Marvel komiksų fanams naują prieigą prie mylimų superherojų”.

Pirmieji audio įrašai virtualias lentynas papuoš jau šių metų rudenį ir lauks jūsų visose audio knygų pardavimo vietose.