Autorius: Mangirdas

Electronic Entertainment Expo (E3) yra viena geriausiai pasaulyje žinomų vaizdo žaidimų parodų, kuri kasmet į Los Andželą sutraukia didžiausias pasaulyje žaidimų kūrėjų ir leidėjų kompanijas. E3 paroda pirmą kartą buvo surengta dar 1995 metais ir yra vienas seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje. Parodoje dažniausiai pristatomi naujausi kompiuteriniai žaidimai ir techninė įranga skirta jiems.

Praėjusią savaitę įvyko jau 17-asis E3 renginys, kuriame savo kuriamus projektus pristatė didžiausios su žaidimais dirbančios kompanijos – „Electronic Arts“, „Bethsesda“, „Ubisoft“, „Microsoft“, „Sony“ ir daugelis kitų. Viso savaitgalio metu šios kompanijos pristatinėjo naujus savo žaidimus ir žaidimų įrenginius, kurie rinkoje debiutuoti turėtų per ateinančius metus.

Vienas įdomiausių dalykų, anonsuotų šiuometiniame E3, tai naujausia „Microsoft“ konsolė, pakrikštyta „Xbox One X“ vardu. Pasak „Microsoft“ atstovų, naujoji „Xbox“ konsolė bus galingiausias iki šiol sukurtas žaidimams skirtas įrenginys, kuris visus naujosios karto žaidimus gebės atkurti 4K raiška, 60 kadrų per sekunde dažniu. Naujoji konsolė prekyboje pasirodys jau lapkričio mėnesį.

Kaip ir pernai, šiemet E3 pažėrė galybę naujų žaidimų anonsų, tarp kurių naujas „Assasin’s Creed Origins“, „Far Cry 5“, „God of War“ ir daugelis kitų. Visus E3 žaidimų anonsus galite rasti vaizdo įraše žemiau.

 

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!