Autorius: Artojas

Daug kam jau žinoma, o ir Dievo Režime ne pirmą kartą — Nordcurrent/Ivolgamus.

Nežinantiems primenu, kad „Ivolgamus“ pavadinimas matomas vis rečiau, į leidybos verslą įžengusi kompanija dabar prisitato „Nordcurrent“ vardu.


Gimtadienis:
2002–ieji

Darbuotojų skaičius:
40 Lietuvoje, 20 Argentinoje (Kovo pabaiga).

Platformos:
PlayStation 3, PSP, iPhone, iPad, Android, Wii, Nintendo DS, Nintendo 3DS, PC.

Darbai:
Per 50 išleistų žaidimų. Paskutiniai pasirodę — 101-in-1 Games (iPhone); Jewel Keepers (PC, WiiWare, PSN, iPhone, iPad, DSiWare), Monster Buster Club (DSiWare), Arcade Essentials (PSN, WiiWare).

rapanui
Jewel Keepers Art.


Pasiekimai:
Daug ir įvairių. Šviežiausi:
• Per pirmus devyneta mėnesių parduota daugiau nei 300 000 žaidimų kopijų iPhone‘ui.
• „101-in-1 Games“ (iPhone) 35 šalyse (tame tarpe JAV, Japonija, Didžioji Britanija, Australija) pateko į Top25 žaidimų sąrašus.
• Licencijuotas pirmas žaidimas platinimui Japonijoje.
• 2011–ais metais, „Nordcurrent“ žaidimai reguliariai papuola į oficialius pardavimų čartus Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Olandijoje ir t.t.

euvsjap
101 in 1 Sports JAP vs EU pakuotės

Mes visada ieškome: Visada ieškome gerų, talentingų žmonių kurie svajoja kurti žaidimus. Jei jūs toks — nesidrovėkite, siųskite darbų pavyzdžius adresu jobs@ivolgamus.com. Visus gautus laiškus įdėmiai peržiūrim, jei jūsų darbai mums patiks — būtinai susisieksim. Svarbi detalė —mes visada dirbome, dirbame ir dirbsime su komerciniais projektais kuriems juntamas rinkos poreikis ir kuriuos žaidžia šimtai tūkstančių žaidėjų visame pasaulyje. Žaidimų kuriuos išmėgins koks 1000 žmonių, mes nekuriame — gyvenimas trumpas ir nesinori švaistyti laiko ir žmonių talento niekams.

office_vilnius

office_argentina
Vilnius vs Argentina.

Bonus klausimas. Kažkas turi jau baigtą ar beveik baigtą žaidimą ir ieško leidėjo. Galima kreiptis į „Nordcurrent“ ir derėtis dėl sąlygų?
Taip. Rašykite info@nordcurrent.com, siųskite screenshot‘us, nuorodas į gameplay video, o dar geriau —demo. Jei atliktas darbas mums patiks — būtinai susisieksime ir dirbsime su jumis.

Kontaktiniai duomenys: info@ivolgamus.com

Nordcurrent online: WWW | Youtube | Facebook | Twitter