Autorius: Dievas Tevas

“Lietuvos žaidimų herojaus” rinkimuose baigėsi Kalėdiniai blic ketvirtfinaliai ir nuo šiandienos 18 val. į pusfinalio kovas stos pirmoji pora iš kietų vyrukų ketverto. Įdomu, kad jau dabar galima įžvelgti tendencijas, kuriomis vadovaudamiesi mūsų skaitytojai skyrė simpatijos balsus rinkimų dalyviams. Žvelgiu į finalinio ketvertuko dalyvius – Solid Snake, Geralt, Max Payne bei Arthas ir matau tik sąlyčio taškus – tas jų savybes, elgesio modelius ir charakterio tipus, kurie juos visus keturis suvienodina ir piešią tokį mišrų tačiau ganėtinai vientisą “Lietuvos žaidimo herojaus” veidą.

Visi jie vieniši vilkai, gyvenimo negandų atitolinti nuo ramybės ir vidinio balanso būsenos. Jie nėra humoristai, laidantys juokelius – tik šalti ir didelių problemų turintys bei bandantys jas spręsti veikėjai. Kiekvieno jų istorija tragiška, pilna sukrėtimų ir galbūt tai padeda Lietuvos žaidėjams labiau susitapatinti ir tapti artimu su herojumi. Realiai šios ketveriukės išrinkimas gali būti geras nedidelio mokslinio darbo ar apybraižos, su nukrypimais į Lietuvos jos žmonių istoriją, pagrindas. Bet aš palieku šį darbą kitiems.

Ketvirtfinaliai buvo smagūs ir labai įnirtingi. Tik Sapkowski gerbėjų Lietuvoje klubas užtikrino, kad šližikų priėdę Gordano Freeman’o fanai būtų plius-minus trintelėti į miltus. Kitose kovose vyko permaininga kova. Duke Nukem ir Solid Snake atveju ji buvo tokia įnirtinga, kad balsavimui pasibaigus ir atidarius balsadėžes buvo paskaičiuota, kad abu surinko po vienodai balsų. Tiebreaker’is šiuo atveju buvo pirmame etape gauti balsai ir čia Solid Snake turėjo didesni gerbėjų bagažą.

Pusfinaliai prasideda šiandien 18 val. ir kiekviena kova truks lygiai po parą. Tad paskutinę metų dieną, prieš dedant šampaną į šaldytuvud, mes jau žinosime, kokie du herojai, palikę už savęs 14-ką lygiai tokių pačių mielų herojų, susikaus šių rinkimų finale. Tai ir bus 2009-ųjų metų cliff-hanger’is.

Gruodžio 29 d. 18 val. Geralt vs Max Payne
Gruodžio 30 d. 18 val. Solid Snake vs Arthas

Balsuoti bus galima kelis kartus per parą, kaip ir ketvirtfinaliuose.

DT.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!