Autorius: Artojas

O buvo taip…


Negaliu nepasigirt. Čia mano loot (grobis). Kai kurie daikčiukai visai Epic ir jau tapo man labai brangūs :).

Iš Kauno pajudėjom pirmadienio vakarą, nes kolega Ričardas iš PC Gamer‘io labai stengėsi užbaigti naujausią žurnalo numerį. Dėl to šiek tiek griuvo pradiniai planai, bet reziumuojant turbūt galima būtų teigti, kad taip kaip išėjo, buvo net ir geriau.

Iš esmės į parodą nuvažiavom be nuotykių. Tiesa pirma keliavom orientuodamiesi GPS‘u, kelio ženklinimusi ir pakeleivingomis fūromis. Viename iš lenkiškų kaimų GPS ir fūrų bei kelio ženklinimo nuomonės išsiskyrė. Kadangi fūros važiavo pagal ženklus, spjovėme į GPS nurodymus apsisukti ir toliau keliavome paskui fūras stebėdami ženklus nukreipiančius do Warszawy. Nepraėjo ir 40 kilometrų, kai fūros ramiausiai ignoruodamos ženklus į Varšuvą, iš žiedo ėmė sukti bala žino kur. Analizuodami sulankstomą žemėlapį apsukom tam suknistam mini žiede gal 4 ratus ir nutarėm vadovautis ženklais. Tai buvo klaida. Varšuvos priemesčius pasiekėm po 8 valandų kelionės. Buvom išsekę ir nepatenkinti viskuo.

Na bet už varšuvos ėjosi kaip sviestu patepta. Numynęs dar gal 100 km. Perdaviau vairą Ričardui ir atguliau ant galinės sėdynės. Pabudau va prie šitų vertuškių:

Vokietijoje jau ėjosi kaip sviestu patepta. Ten ir GPS veikia normaliai ir ženkliai nevilioja į pelkes, ir autobanai smagūs. Šiaip nustebino beprotiškas vėjo jėgainių kiekis. Kažkaip diskutuodami apie lenkų pasiryžimą statyti priešraketinį skydą, nutarėm, kad vokiečiai senai tokį jau turi. Visas negerąsias raketas jie paprasčiausiai nupučia lenkams.

Savo kaimą pavadinimu Bohlen (o su umleutu) pasiekėm po piet. Prieš tai smagiai pasivažinėjom Leipcigo centru, vėlgi nežinia ar dėl to kad pas mus GPS žemėlapiai geri, ar dėl to, kad vienoj vietoj paklausiau Blacknemo nurodymo ir nepasukau kur reikia.

Pats Bohlenas tai toks, visiškai joks miestelis. Jame dvi gatvės nuosavų namų, geležinkelio stotis ir kažkokie studentiški barakai. Juose dabar viešbutis, kuriame mes ir apsistojom.

Tiesa kai pirmą sykį pamačiau nuotraukoje esantį vaizdelį, riebiai susikeikiau. Apsimiegojusiai mano galvai pasivaideno, kad čia 9/11. Pirma mintis buvo… Nu nafig man šita parkė… Kad šis vaizdas buvo išties netikėtas, paliūdyjo ir už nugaros einančių kolegų atodūsiai.
O šiaip. Nors ir žinau, kad pas juos kitaip būti negali, vistiek stebėjausi, kaip šitam Bohlene radau nemokamą, veikiantį ir nesmirdantį Bio tualetą.

Viešbutyje, jau prigrūdęs šaldytuvą alaus, mūsų laukė Jovaiša iš CBL. Įsiamžinom ant laiptų.

Pats Bohlenas nebuvo labai paliestas GC’08 Hype‘o, nors tie laisvieji Billboard‘ai kuriuos vis dėl to matėm miestelyje, buvo skirti „Leipzig is Crazy 4 Games“ iškaboms. Jau tada ėmėm spėlioti kas dėsis pačiam Leipcige. Labai neklydom, tačiau nuostabą sukėlė tai, kad beprotiškai milžiniškas reklamos kiekis buvo paskirstytas labai skoningai. Nežinoti, kad Leipcige vyksta paroda, ar kad jos metu bus proga išmėginti Little Big Planet, galėtų tik aklas. Reklamos plakatų, lipdukų, stendų, vėliavų ir kitais pavidalais mieste buvo gausu. Neskoningos ar nevietoj patalpintos 0.

Parodos šūkis buvo „Leipzig is Crazy 4 Games“, bet šita žinutė buvo įvairiai spin-off‘inta. Pavyzdžiui mieste zujo nauji BMW limuzinai su lipdukais „I‘ll Drive You Crazy“.

Tiesiu taikymu šovėm į Messegeland‘ą kur turėjo vykti paroda, kad susitvarkyti akreditacijas. Užtrukom gal 20 minučių, buvom šiltai priimti ir apginkluoti renginio katalogais bei bilietais visam viešajam transportui. Jis pas juos apjungtas į kokią tai MDV sistemą ir paprastai žmonės bilietą perka kažkokiam laikotarpiui. Pavyzdžiui 2 valandoms, dienai, etc. Mūms išduoti bilietai galiojo visą parodos laiką tiek autobusams, tiek tramvajui, tiek S-Banui kuris ir gabendavo mus į Bohleną. Aš vat vis mastau, kada mes Lietuvoj pasieksim tokį lygį. Ta prasme, kad visa miesto infrastuktūra draugiškai dirbtų išvien, miesto labui. Iš esmės, kiek blūdijom po Leipcigą, ten nėr į ką pažiūrėti, bet turistų antplūdžiu jie tikrai nesiskundžia vien dėl parodų kiekio.


Ten vidury braido čiuvas. Visas su rūbais…

Susitvarkę akreditacijas patraukėm namų link. Pakeliui aplankėm dar iš pernai Ričardo nužiūrėtą kabokėlį kur pasimėgavom pica ir juodu, tikrai skaniu alum. Ilga kelionė, šiltas maistas ir maloniai nugurgėjęs alus, aišku padarė savo…


Bandžiau fotkint, kad neužmigčiau, bet Ryčka žiovaudamas ėmė gadinti juostelę.


Ir gėlyčių fonas, tam visiškai nesuteikė papildomo žavesio 🙁


Darėsi panašu, kad jis taip sužavėtas miestu, jog paprasčiausiai ketina jį praryti!


Žodžiu jam puikiai sekėsi :). Gerai, kad spėjom išvažiuoti, kol jis nepraryjo stoties.

Traukinyje snūduriavom ir atrodytų turėjom grįžę griūti miegot, bet viskas pakrypo kita linkme. Toliau degustavom alų ir žiūrėjom „South Parką“. Aišku ryte šiek tiek pramiegojom ir pavėlavom į EA Keynote pradžią. Būtume spėję, jei bučiau nusiskutęs iš vakaro… Bet kuriuo atveju, trečiadinį 8:30 buvom visiškai darbingi ir gerai nusiteikę. Kaip ten mums ėjosi toliau sekančiuose išėjimuose į eterį. Turiu atsiprašyt, kad taip tempiu su jais gumą, bet dabar su laiku tikrai ne pyragai. Nieko nežaidžiau jau… 4 dienos.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!