Sausio 24 dieną, 9 valandą vakaro laukia pasaulinis žaidimo startas.

Naujas „Legends of Runeterra“ atnaujinimas žaidimui įkvėps papildomos gyvybės. Kūrėjai žada naują turinį, galimybę žaisti prieš draugus ir pirmąjį ranked sezoną. Didžiausia naujiena, žinoma, yra tai, kad viso pasaulio gyventojai Runeterra pasaulį kortomis šturmuoti galės jau šio mėnesio gale, Sausio 24 d., 9 valandą vakaro.

Iki šiol „Legends of Runeterra“ žaisti galėjo tik uždarų beta testų dalyviai, tad kortuotojų smalsumas tikrai nebuvo numalšintas. Atviro testo metu startuosiantis atnaujimas į žaidimą įtrauks draugų sarašą ir challenge-a-friend funkcionalumą, naujas žaidimo lentas ir žaidėjo avatarus Guardians, bei atnaujins daugiau nei 20 kortų, įskaitant ir visiškai perdirbtą Anivia kortą.

Apie „Legends of Runeterra“ sužinojome per „League of Legends“ 10 metų gimtadienio šventę, iki dabar vyko vos du uždari beta testai, o pilna žaidimo versija PC ir mobiliuosius turėtų pasiekti šiais metais. Žaidėjai jau dabar gali registruoti savo paskyras www.playruneterra.com ir netrukus galės pradėti savo legendinę kelionę.

Visi dalyvavę atvirame beta teste gaus Moonstruck Poro Guardian žaidėjo avatarą vos tik žaidimas pasieks v1.0 versiją, kurią kūrėjai žada dar šiemet.

Tai dar ne viskas! Bet kas žaidęs ankstesniuose testuose ar užsiregistravęs www.playruneterra.com iš anksto, žaidimą galės išbandyti visa diena anksčiau, Sausio 23 d., 21 valanda Lietuvos laiku. Jei norite žaidimą išbandyti iš anksto, įsitikinkite, kad užsiregistravote iki Sausio 20 dienos.

Visa uždarų beta testų progresija bus pašalinta, tačiau „Riot Games“ teigia, kad paskyrų pasiekimai daugiau nebus trinami, tad viskas ką užgyvensite atviro beta testo metu bus jūsų amžinai.

Plačiau apie visa tai pasakoja žaidimo kūrėjai Jeff Jew ir Andrew Yip:

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!