Kontaktai

Laiškų, minčių ir pasiūlymų laukiame [email protected]#GreekPropaganda – projektas, prasidėjęs internete ir jau besiplečiantis į fizinius formatus. Vis besipildanti, įvairias geekiškas sritis atstovaujančių kūrėjų komanda, bendradarbiaudama su Lietuvos ir pasaulio geekų kultūros atstovais, kūrėjais bei prekybininkais, siekia sukurti tvirtą ašį Lietuvos geekų bendruomenei.
***
Mūsų tikslai šiandien:
* Siekiame suteikti socialinę, pramoginę bei edukacinę platformą Lietuvos geekų bendruomenei.
 * Siekiame skleisti informaciją ne tik apie pramoginę populiariosios kultūros pusę, bet ir apie šios kultūros eilutėse besislepiančią istoriją, filosofiją, socialinę įtaką.
* Siekiame aktyvesnio socialinio indėlio, organizavimo renginių, kuriuose galėtume sutikti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio populiariosios kultūros kūrinių autorius, komiksų dailininkus, aktorius ir kt., taip pat – pramoginių renginių, skirtų bendruomeniškumui skatinti. 
* Siekiame, kad net menkiausias lietuviškųjų kūrėjų indėlis į komiksų kultūrą būtų nepamirštas ir pastebėtas!
* Siekiame komunikavimo su šiandien Lietuvai dar nepasiekiamais užsienio “geek” atributikos prekybininkais, literatūros, atributikos bei kolekcinių egzempliorių leidėjais. Galutinis tikslas – galimybė jų leidinius įsigyti čia, Lietuvoje. 
***
Prisidedame prie daugumos populiariosios kultūros renginių Lietuvoje organizavimo, šios tematikos diskusijų palaikymo viešojoje erdvėje, naujausių leidinių apžvalgos bei galimybės juos įsigyti ir mūsų šalyje.
***
Jūsų palaikymas suteikia platesnes galimybes #GeekPropaganda projektams jau čia ir dabar. Ačiū!