DĖMESIO! Turime šiek tiek žinių apie mūsų vykdomą Postapokaliptinės Lietuvos kūrybos konkursą, kurį skelbėme kartu su antruoju žurnalo numeriu (daugiau informacijos apie visą reikalą čia: https://bit.ly/35vpRG1 arba 137-ame žurnalo puslapyje). Jau sulaukėme keletos konkursui skirtų darbų, tačiau jų kol kas nedaug, tad pasitarę su komanda nusprendėme konkurso terminą pratęsti nuo sausio 31 iki kovo 31 dienos ir visus konkursui skirtus darbus viešinti GeekPropaganda.lt bei mūsų Patreon puslapyje žiemos pabaigoje, pavasario pradžioje, kas reiškia, jog laimėtojai bus spausdinami vasaros Protagonisto numeryje. Terminą keičiame dėl keletos priežasčių:

1. Norime atsižvelgti į skaitytojų komentarus ir savo žurnale (bent jau #4 numeryje) paskirti gerokai daugiau vietos kūrybai. Tikimės išrinkti bent 3-5 publikavimo vertus apsakymus, krūvą įdomių ir įvairaus stiliaus piešinių bei komiksų.
2. Sulaukėme keletos žmonių prašymų duoti daugiau laiko, nes per šventės kūrėjai ilsisi ir valgo mišrainę, o skuboto darbo konkursui siųsti nesinori. Konkursas dėl smagumo, tad kodėl gi ne!
3. Mes patys norime paekspermentuoti su žurnalo formatu ir #4 žurnalą padaryti bent dalinai teminį, didelę jo dalį paskirti būtent postapokalipsės žanrui. Greta jūsų kūrybos pateiksime įdomių straipsnių apie žanrą, geriausius jo kūrinius ir panašiai.

Jau atsiųsti darbai niekur nedings. Juos saugiai padėjome savo archyvuose ir netrukus pradėsime publikuoti skaitytojų teismui. Tikimės supratimo, linkime sklandžios kūrybos ir kviečiame paraginti draugus prisijungti prie šios iniciatyvos. Darbų lauksime: protagonistasmagazine@gmail.com