Autorius: JcDent

Jei „Dievo Režimą“ komentuotų „Delfi.lt“ lankytojai…

… ar, kol mūsų neapkaltino diskrimacija, nebūtinai „Delfi.lt“. Tinka bet kuri naujienų svetainė, kurioje straipsnį pakomentuoja bent dešimt skaitytojų, kurie kartu sudėjus nesutaupė nė ant vienos lietuviškos raidės.

„JcDent, tu grėsmingai žavus valiūkiškas maištininke, iš kur tau kilo tokia idėja?“, – klausite savęs viena ranka giminėms rašydamas „Šiandien pasirodė JcDent publikacija!“. Tiesiog rašant mokslinius darbus teko skaityti naujienų svetaines. O kadangi kiekvienas recenzentas širdyje yra šiek tiek mazochistas – kaip kitaip paaiškinsi visų Dawn of War II: Retribution kampanijų perėjimą, pradedant nuo neįmanomai nuobodžių Tyranidų – kartais susidomėdavau ir komentarų sekcijomis. Juk įdomu ką atsitiktiniais klausimais turi pasakyti 1000 ar daugiau tautiečių. Ypač kai Lietuvos žaidimų recenzentų padangėje 30+ komentarų pažymimos šventinėmis orgijomis ir Gabe Newell aukojamais (t.y., siunčiamais paštu pridėjus padažo buteliuką) ožiais.

Nežinau, ar čia tinka Nyčės frazė „Jei žiūri į bedugę, bedugnė pradeda žiūrėti į tave“, bet skaitant tautiečių komentarus man tikrai nukrito SAN.

Todėl apsvarstykime, mūsų kultūringieji skaitytojai, net karčiausių diskusijų metu išlaikantys orumą ir tą pagarbą lietuvių kalbai, kurią pirkioje prie verpimo ratelio pasišviesdama balana įkvėpė močiutė, kas būtų, jei jus pakeistų mūsų nežaidžiantys broliai ir sesės?

(autorius iš anksto atsiprašo jei gramatika kartais atrodys neįtikinamai. Tiesiog kokybės stoką kartais sunku imituoti)

O
ponas Artojas už kokius pinigus čia World of Tanks kalbina? Kas apmoka tokių vyrų keliones apie žaidimus pakalbėti kai Lietuvoje pensijos nemokamos? Ar nebus čia bandymas mūsų jaunimui vėl iš Maskvos saulę pargabenti? Rumiancevas kaip ir nelabai tautietiška pavardė. Tad ar jums, ponas Artūrai, rašant klaviatūroj nestriga spaliuko pažymėjimas? Planą Strekoza keičia planas DR!

Albinux
Lenkai??? Nafig mums i lenkus taikyt??? Zverys jie ir givuliai visi! Kai anglijoj Shefyld statybose dirbau nei vienas plytos padet nemokejo tai kur dar zaidima kurs. Nezaidziau Witcher ir nezaisiu ka ce kompa lenku sudais gadinsi.

Is Airijos
Mario tai Mario, bet ar kas klausė, ko nori princesė???

Nuomonė
Kai didelis žaidimas neveikia tai visi rašo. O indie? O jiems tai viskas atleidžiama! Čia kažkokie pablūdę vakarų liberalai gėjų mitingo dalyviai…

Faktas
Rusai pagamino Teterį. Visos sistemos nešė, replėjability begalinis, jokių patčų xujačių, jokių loginų…. Va tada tai laikai, va tada žaidimai buvo! Negeiminu nuo 1993 ir savo vaikui neleidžiu.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!