Entuziastingai būsimuosius žūrovus nuteikęs "Swamp Thing" serialas buvo atšauktas po pirmosios serijos.

Dauguma DC produkcijos gerbėjų jau tikriausiai girdėjo keistą, liūdną ir daugybę diskusijų sukėlusią naujieną: entuziastingai būsimuosius žūrovus nuteikęs “Swamp Thing” serialas buvo atšauktas po pirmosios serijos.

Nepaisant to, kad ekrane vis tiek matysime begalę kritikos sulaukusį “Batwoman” serialą, o ir dauguma kitų serialų be problemų tęsia savo sezonus, kritikų išgirtas “Swamp Thing” buvo nutrauktas dėl finansinio neužtikrintumo.

Egzistuoja dvi versijos: vieni teigia, jog įvyko nesusikalbėjimas su filmavimo lokacijos (North Carolina) atstovais, dėl ko serialas neteko beveik pusės pirmojo sezono biudžeto. Netikėta klaida dokumentuose nulėmė bene keturgubai sumažėjusias įplaukas ir Warner Bros. nutraukė serialo gamybą.
Antroji versija teigia, jog North Carolina čia niekuo dėta ir atšaukimo priežastys slypi pačiame DC Universe transliacijos servise. Gandonešiai kalba, kad Warner Bros. galvoja apie serviso nutraukimą ir sujungimą su kitais savo projektais.


Marketingo skyrius atšaukimą pramiegojo

Panašu, kad “Swamp Thing” nutraukimas buvo netikėtas ir pačiai DC Universe komandai. Serialo premjera iki pat šios akimirkos yra vis dar entuziastingai reklamuojama JAV televizijoje, o DC Universe prenumeratoriai vis dar gauna el.laiškus su skatinimais žiūrėti ilgai lauktą serialą. Internete dėl to jau kilo didžiulis pasipiktinimas, serialo fanai skundžiasi “saldainiu, mojuojamu prieš pat nosį” ir neatsakingu marketingu.

Šiai dienai “Swamp Thing” serialas yra limituojamas iki pirmųjų 10-ties serijų be didelės tikimybės pratęsti kritikų iš anksto išties puikiai įvertintą serialą.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!