Autorius: JcDent

Nutekintas naujojo „Star Wars: Battlefront” įrašas niekuo nesiskiria nuo pirmojo serijos žaidimo – DICE teigia, jog tai tik sutapimas.

ShadowHand”, žaidimas apie XVIII a. pakelių plėšikę, jau sulaukęs seksistinių grąsinimų, dar nėra išleidęs demo.

„Resident Evil: Umbrella Corps“ naudoja pažangiausią technologiją ir pamokas išmoktas iš „Racoon City“ – šią strategiją vadiname „patamsink šešelius, pašalink šviesos šaltinius”.

Naujojo žaidimo kadras
Naujojo žaidimo kadras

„Tai, kad mes norime „Fallout 4“ pasauliui būti jo ryškiausiu veikėju ir jaustis, lyg žaistum FPS, nereiškia, kad mes pamirštame viską, kas buvo svarbiausia šioje serijoje,” – Toddas Howardas komentavo naujojo RPG kurimą.

Paskelbus, kad „Kingdom Come: Deliverance” palaikys modus, buvo sukurtas naturalaus dydžio Prancūzijos žemėlapis į kurį jau plūsta virtualūs imigrantai.

Epic Games paskelbė, kad 3 milijonų dolerių vertės „Infinity Blade 3“ grafiniai assets bus nemokami Unreal 4 naudojantiems kūrėjams, „Elder Scrolls” moderiai puolė varžytis, kuris pridės didesnius papus kirviui.

„Reikia daugiau papų” - Bethesda žaidimų moderis
„Reikia daugiau papų” – Bethesda žaidimų moderis

Naujai paskelbtas Pokemon GO praturtintos realybės žaidimas jau verčia vaikus mėtyti akmenis į mažus gyvūnus, savo draugus.

„Ne, mes neparduosime CD Projekt ar GOG Electronic Arts, bet jie jau prišiko į mūsų pašto dėžutę”.

JAV turinys pašalintas iš „Train Simulator 2015”, nes geležinkelių infrastruktūra realybėje yra „per daug sudėtingai baisi atvaizduoti žaidime”.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!