Autorius: JcDent

Bulimia.com apdorojo žaidimų veikėjų nuotraukas taip, kad jų figūros būtų realistiškai pilnos: „manome, kad tai padės iš namų neišeinantiems žmonėms labiau susitapatinti su elfais, dirbtiniais intelektais ir pusdieviais“.

Tyrimai rodo, kad trys iš penkių kovotojų magiškuose turnyruose dėl ištisų realybų sielų kovoja su viršsvoriu.
Tyrimai rodo, kad trys iš penkių kovotojų magiškuose turnyruose dėl ištisų realybų sielų kovoja su viršsvoriu. Pagal Bulimia.com inf.

Po paskutinio „Dwarf Fortress“ papildymo, žaidimo nykštukų visuomenė tapo sudėtingesnė nei realiame pasaulyje – atrado du naujus rinkos modelius.

„Doom 4“ paskelbimas leido krūvai vyrų per trisdešimt su nostalgija prisiminti laikus, kai žaidimai, kuriuose šaudei kyberdemonus, buvo realistiškesni dėl vaistinėlių sistemos.

Dauguma karų Afganistane ir Irake veteranų teigia, kad regeneruojanti sveikata visiškai paneigia karo realybę, kur sužeistas kareivis turi ieškoti už akmens pasleptų vaistinėlių.
Dauguma karų Afganistane ir Irake veteranų teigia, kad regeneruojanti sveikata visiškai paneigia karo realybę, kur sužeistas kareivis turi ieškoti už akmens pasleptų vaistinėlių.

Neprisistatęs žaidimų žurnalistas teigė, kad išskaidžius kiekvieną „Fallout 4“ spaudos pranešimą į penkis skirtingus straipsnius, darbo savaitė sutrumpėja dvejomis dienomis.

„Dopingo tyrimai ESL turnyruose pagaliau man padėjo suprasti Olimpinius atletus,“ teigė neprisistatęs, šimtą kilogramų sveriantis „Counter-Strike“ žaidėjas.

Games Workshop atsiprašė fanų už licencijos perdavimą keletai patyrusių studijų, tarp jų ir Creative Assembly, bei pažadėjo, kad grįš prie tradicinės praktikos žaidimų kūrimą patikėti „tik pačioms mažiausioms studijoms iš rytų Europos, kurių svetainės vis dar laiko Geocities

Abu prie Warhammer Quest dirbę žmonės atsisakė komentuoti.
Abu prie Warhammer Quest dirbę žmonės atsisakė komentuoti.

Postmodernistinis žaidimų kritikas gindamas save teigia: „Aš ne nekenčiu žaidimų, aš tik sakau, kad jie pagrįsti visuomenei nuodingais principais, o žaidėjai yra prie realybės neprisitaikę vaikai suaugusių kūnuose“.

Mokslininkai teigia netikintys įrodymais, kad egzistuoja kosminių laivų antraštėje neminintis straipsnis apie „No Man‘s Sky“.

Dėl Kojimos pašalinimo iš „Metal Gear Solid 5“ jau pralieta daugiau ašarų, nei po reperio 2Pac mirties.

Kotaku pasamdė blogerę perskaitę jos skundą dėl seksizmo žaidime, apie kurį kokias ištisas penkias sekundes galvojo vienas žaidimų kūrėjas Vladivostoke.

 

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!