Autorius: JcDent

Uždarytos Lionhead darbuotojai: gyvenimas nebuvo pasaka.

Romero ir Carmac sustabdė savo Kickstarter tam, kad išvystytų žaidimo demo po to, kai juos sapne aplankė Daikatana šmėkla.

Activision atstovas teigė, kad 400,000 dislikes po nauju Call of Duty treileriu yra geras dalykas: „turime pakankamai fanų, kad Call of Duty pelno uždirbtų net ir būdamas šūdo ėdimo simuliatoriumi”

Už trolinimą išbanintas League of Legends streameris dabar gyvai transliuoja kaip veikiamas LoL bado dreba susirietęs kampe ir kliedi apie baltus arklius

Kotaku rašytojas nepatenkintas Hello Kitty prekėmis MMORPG Tera: “Hello Kitty man trukdo pasinerti į valandų valandas vienodų monstrų grindinimo”

Fanai piktinasi, kad Call of Duty: Modern Warfare atnaujinimas bus parduodamas su niekam nereikalingu Call of Duty: Infinite Warfare.

Microsoft paskelbė, kad Star Wars: The Force Unleashed dabar galima žaisti su Xbox One; žaidėjai dėl viso pikto mėto konsoles per langą.

Sirijos pabėgeliai mano, kad situacijų jų šalyje pagerės daug greičiau, nei the The Division bus sutaisyti bug’ai.

„Negaminti Warhammer modo ar daryti Žiedų valdovo mod’ą Warhammer žaidimui bus keista” taip fanai komentavo naujieną, kad Total War: Warhammer palaikys modus.

 

 

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!