Autorius: JcDent

„Cookie Clicker“ įvardytas kaip didžiausias persivalgymo bei krentančių pirštų šaltinis.

„Star Wars: Old Republic“ papildymo „Knights of the Fallen Empire“ epizodai yra mažiau laukiami, nei „Moterys meluoja geriau“.

Pirmasis necenzūruotas sekso žaidimas Steam yra didelis žingsnis pasauliui, kuriame neegzistuoja internetas ar pornografija

„Destiny“ laivų modeliai iš Mega Bloks bus pirmasis oficialus konstruktorius, dėl kurio vaikai nusivils, kad čia ne Lego.

Internet Archive pridėjo 1000 žaidimų iš Windows 3.1 laikų: 5000 tūkstančiai mobiliųjų žaidimų mėgėjų jau skundžiasi, kad žaidimai per sudėtingi, ieško panaudotų monetizacijos būdų.

Žaidimų žurnalistai jau aprašė kiekvieną bitą ir pikselį, esantį „XCOM 2“, ir jau pradėjo kurti savo turinį, kad turėtų ką dar aprašyti.

Nauji 360 terabaitų talpos stiklo diskai leis amžiams išsaugoti dešimtadalį visų prastų YouTube žaidimų video.

Lankstūs ekranai – pirmas žingsnis link sulūžusių ekranų.

Dokumeninis filmas „Double Fine Adventure!“ detaliai paaiškino, kaip naudojantis savo pavarde galima gauti finansavimą žaidimui, išleisti tik pusę jo, ir tada prašyti dar pinigų.

Activision atleidžia darbuotojus, per mažai keliaklupsčiavusius prieš biuro „Call of Duty“ altorių.

Iš 5689 straipsnių šią savaitę aptarinėjusių laiminčias strategijas „Street Fighter V“, nei vienas nepasiūlė kaip nugalėti taktiką, vadinamą„atsitiktiniu mygtukų spaudymu“.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!