Autorius: Patarejas

Bioware pagaliau priminė, kad ne visa jų komanda sukritusi į “The Old Republic” projektą, ir kad vyksta tam tikri darbai su antrąja trilogijos “Mass Effect” dalimi. Kolkas tik erzinukas (teaseris), kuriame kelių sekundžių atkarpoje pažymima, kad Normandijos vadas Shepardas sunaikintas, kadre žybsint stiklinei Geth’o akiai.

Įdomu, kad Geth’ai išlieka žaidime tame pačiame – blogiukų statuse. Tai reiškia, kad trilogijos dalis skirs minimalus laiko tarpas. Video erzinuke kamera sukasi, kaip galima suprasti aplink nukauto Sheppardo kūną, metalinėje N7 uniformoje. Apie fatališką įvykį signalizuoja ne tik ekrane iššokanti lentelė su užrašu apie Shepardo mirtį(?), bet ir kraujo dėmės ant šarvo. Žinant erzinukų tikslus, ME2 variantą galima laikyti tradiciniu – nieko esminio neparodančiu, iškeliančiu tam tikra kontraversišką detalę ir sukeliančių dideles teorijų audras atitinkamuose forumuose. Teks šiek tiek palaukti, kol gausime daugiau informacijos apie žaidimą ir sužinosime what’s the catch su tuo pranešimu dėl Shepardo mirties.

“Mass Efect 2” turės ypatybę, kad žaidimą galėsite tęsti naudodamiesi pirmojo žaidimo save failais. Ir nors nauji žaidėjai turės galimybę greitai pereiti pirmojo žaidimo pasirinkimus, formuojančius veikėjo RPG modelį, pirmojo žaidimo perėjimas ypatingai rekomenduojamas. Man tikrai patiko “Mass Effect” ir aš tikrai laukiu antrosios dalies. Pastaruoju metu pavargau nuo fantasy RPG (thanks, WoW), tad sci-fi variantai man tikra palaima.

ŽPat.