Atėjo dar viena ilgai laukta diena, kuomet galime pristatyti dar vieną naują žurnalo „Protagonistas“ numerį.

Atėjo dar viena ilgai laukta diena, kuomet galime pristatyti dar vieną naują žurnalo „Protagonistas“ numerį. Tai jau ketvirtasis kas tris mėnesius leidžiamo žurnalo numeris užbaigiantis metų ciklą ir išleistų numerių skaičiumi prisivejantis legendinę Imperiją. Beje, tai pats storiausias „Protagonistas“ iš visų prieš tai buvusių – jame net 164 puslapiai puikaus turinio.

Skaitiniai po apokalipsės

Turime prisipažinti, kad pristatydami šį, vasarai skirtą žurnalo numerį, jaučiamės taip, lyg turėtume ypatingų galių. Daugiau nei prieš pusmetį, dar konstruodami antrąjį savo žurnalą, nutarėme, kad savo metų ciklą užbaigsime teminiu žurnalu. Tuomet rinkomės iš keleto idėjų ir nusprendėme, kad vasarą dedikuosime postapokalipsei. Tada dar nežinojome, kad pavasarį pasaulyje pasklis mirtinas virusas, o mūsų žurnalas pakibs ant plauko.

Ir vis tik visų jūsų dėka apokalipsę išgyvenome ir paruošėme jums 33 puikius skaitinius tarp kurių ir geriausi „Postapokaliptinės Lietuvos“ konkurso darbai. Jiems paskirta visa antroji žurnalo dalis, o jei ir jos negana, kviečiame dar kartą prisiminti visus konkursantus.

O čia pilnas žurnalo turinys:

Jei turite planšetę ar skaityklę, nemokamą žurnalo versiją galite atsiųsti dabar pat. Ji visiškai nemokama ir visiškai neįpareigojanti, tačiau jei manote, kad žurnalas geras ir nusipelno jūsų dėmesio, aplankykite mūsų „Patreon“ puslapį ir prisidėkite finansiškai!

Beje, už visą šį gėrį ir už galimybę skaitmeninę versiją skaityti nemokamai norime padėkoti ne tik savo „Patreon“ rėmėjams, tačiau ir kitiems, kurie suteikia „Protagonistui“ reikalingus resursus – „Eneba“, „Rikis“, „KuroNeko“, „Spacebar“ bei „World of Games“.

Prekybos naujienos

Kaip visuomet, fizinę žurnalo versiją galite mūsų partnerių parduotuvėse internetu bei gyvai. Siuntimas visoje Lietuvoje. 

Galiausiai, norime pasidžiaugti, kad su vasaros žurnalu ketiname atlikti mažą eksperimentą – keletas žurnalo egzempliorių turėtų atsirasti populiariuose spaudos platinimo taškuose. Norime surinkti pardavimo duomenis ir pasiruošti antrajam sezonui, kad penktasis „Protagonistas“ būtų dar geresnis. Sekite naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!