Autorius: Virs Dievo

Kol tauta varvina ar spjaudo seilę žiūrėdami ką išspaus tie du, kurių vardo neminėsim, aš spoksau į šiandien paštan įkritusią dėžutės foto. Paspoksokit ir jūs:

Čia „Red Orchestra 2“ — neabejotinai vienas įsimintinesnių žaidimų iš to ką pernai matėm GamesCom. Prieš savaitę, kai dar neturėjau dėžutės nuotraukos, spoksojau į žaidimo screenshot‘us. Jų keletą įdedu ir čia.

Šiokiam tokiam nusivylimui, savaitės (maks dviejų) senumo paveiksliukuose vaizdelis išliko panašiai toks kokį matėm parodoje prieš metus. Žaidimas netapo labiau flash‘y ir tiesą sakant tiek tada, tiek dabar, judesyje atrodė geriau. Žodžiu… Saldainių popieriukų į „tripwire“ fabriką panašu, kad neužvežė. Užvežė kitų dalykų:

• Dvi kampanijos vienam žaidėjui (Wermacht‘as ir Raudonoji Armija), po 12 misijų kiekviena.

• 3 režimai žaidimui tinkle su galimybe organizuoti 60+ karių susidūrimus.

• Pirmos asmens priedangos sistema, kuri jei tikrai veiks kaip žadėta harmonizuos su žaidimo balistika ir itin kruopščiu žalos modeliu.

• Tankai, kulkosvaidžiai ir autentiškai perteikta ginkluotė. Komplekte numatytos galimybės rankiniu būdu reguliuoti išduotų įnagių taikiklius.

• Statistika, personažo lavinimo modelis, co–op.

Jau paskelbti reikalavimai sistemai, parodytas viršelis, galima daryti pre–purchase steam‘e. Nurodyta starto data rugpjūčio 30–oji. Jei ji nekis, bus apie ką pliurpti rugsėjo pirmąją.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!