Lietuvoje jau kurį laiką gyvuoja internetinė populiariosios kultūros atributikos parduotuvė, kurioje, tenka pripažinti, įmanoma rasti… absoliučiai viską!

Taip, taip, galbūt savo užsakytas prekes gausite ir ne iš karto, galbūt net ne kitą dieną, tačiau internetuose gyvuojanti Kamehame.lt siūlo Lietuvoje išties iki šiol nematytą pop-kultūros atributikos pasirinkimą. Tik čia galite įsigyti pusantro metro aukščio superherojų statulas, riboto leidimo kolekcinius kūrinius, kurių visoje Europoje – vos kelios dešimtys, niekur kitur neparduodamą originalią atributiką ir įvairiausius kompiuterinius žaidimus.

Kamehame.lt parduotuvė išskirtinė tuo, kad vienoje vietoje tinkamų prekių ras ir kompiuterinių žaidimų entuziastas, ir stalo žaidimų mėgėjas, ir kolekcionierius, ir bet kuris populiariajai kultūrai prijaučiantis asmuo. Viskas po vienu stogu, su galimybe užsisakyti itin retų ir riboto tiražo prekių. Didelis dėmesys skiriamas kompiuterinių žaidimų segmentui ir jų kainodarai – čia minėtos prekės itin patraukliomis kainomis. Parduotuvėje gausu smulkių dovanėlių, atributikos, aksesuarų vaizdo žaidimų, filmų, serialų tematika vyraujančią vakarų ir rytų populiariojoje kultūroje.

Kviečiame apsilankyti ir įvertinti tai, kaip plečiasi Lietuvos rinka populiariosios kultūros srityje!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!