Autorius: Patarejas

“The time has come!”. Kol vakarų Europos žaidėjai instaliuojasi šviežiai įsigytas “Starcraft II: Wings of Liberty” kopijas, Lietuvos geimeriai jau pliekia pirmąsiais žaidimo kovas, tikriausiai primiršę faktą, kad dėl jų šią naktį trypčiojo prie vidurnakčio startą Lietuvoje vykdžiusių parduotuvių Klaipėdoje ir Vilniuje.

Į įvykio vietą Vilniuje(Baituko parduotuvė Šiaurės miestelyje) atriedėjau 22:40, kur jau lūkuriavo Artojas, “Games.lt Epizodų” komanda Vytas ir Kazys, bei pirmasis pirkėjas, kuris, anot kolegų, čia sėdėjo jau nuo 21 val.

“Baituko” komanda tuo metu ruošėsi – statė projektorių “SCII” video demonstravimui, kolekcinių dėžių piramides, klijavo “Dievo režimo” lipdukus ir džiaugsmingai laukė, nes jau tikriausiai žinojo, kad tai bus sėkmingiausias naktinis startas Lietuvoje. O lauke jau ėmė būriuotis didžiausi “Starcraft” fanai. Kol Vytas su Kaziu “darė savo slaptą darbą”, priartėjo iškilmingas vidurnaktis ir buvo “atidarytos kasos”. Skaitmenines žaidimo kopijas pirkusių draugų atlydėtas, džiaugsmo netramdė pirmasis Lietuvoje kolekcinio leidimo pirkėjas Sirex. Iškilminga tvarka savo žaidimus gavo ir kiti į naktinį startą atvykę pirkėjai – viso jų buvo per šešiasdešimt.

Tvyrojo šventinė nuotaika ir šilta atmosfera – nes vakaras tikrai buvo… na – šiltas, o “Baituko” parduotuvėje atmosfera buvo tiesiogine žodžio prasme – įkaitusi. Vakarą vainikavo “Baituko” komandos kava ir šampanas, bei pamąstymai apie praeitį ir ateitį, bei užuominomis, kad “World of Warcraft: Cataclysm” naktinis startas taip pat vyks!

Na, o visa kita liks gražiuose prisiminimuose, apie kuriuos tauzysime senatvėje: http://kotaku.com/5597324/scii-vilnius//gallery/2

Beje, visi nedalyvavę naktiniame starte, jau nuo ryto gali šturmuoti žaidimų parduotuves visoje Lietuvoje.

logos

P.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!