Pagaliau ilgai lauktas į kiekvieno mūsų namus atkeliavo naujausias "Game of Thrones" sezonas.

Pagaliau ilgai lauktas į kiekvieno mūsų namus atkeliavo naujausias “Game of Thrones” sezonas. Aštuntąjį kartą su kraujo ir drakonų ištroškusiais žiūrovais besisveikinantis serialas nepaliko abejingų: nuomonės kairėn-dešinėn skraidžiojo visuose soc. medijos kampeliuose, pasisakyti sugebėjo net ir tie, kurie serialo nė nežiūri! Kai kurie rengė specialius premjeros vakarus, o kai kur netgi vyko specialus serialo pradžios renginys… Kaip gi Lietuva šventė naująjį “Game of Thrones” sezoną?

Kvietė į išskirtinę peržiūrą

Šių metų laukiamiausio HBO hito gerbėjai pirmadienio vakarą buvo kviečiami į išskirtinę “Telia” premjerą „Forum Cinemas“ kino teatre Vilniuje. Prieš prasidedant transliacijai žiūrovams taip pat buvo užduotas klausimas, jau spėjęs patapti didžiausia sezono dilema: tai kam gi pavyks užimti Geležinį Sostą? 38% procentus žiūrovų balsų surinko ir pirmąją vietą čia užėmė John Snow personažas, na, o antroje vietoje su 22% balsų liko Daenerys Targaryen.

Kalbant apie “Telia”, būtent šios įmonės dėka Lietuvoje galime mėgautis HBO leidžiamu turiniu kartu su visu likusiu pasauliu. Visus HBO filmus ir serialus gali stebėti kiekvienas užsisakęs TELIA TV.

Serialui nuomojasi privačią kino salę

O štai vilnietis Rytis tol rengė privačias “Game of Thrones” peržiūras savo draugams, kol galiausiai tų draugų pasidarė tiek daug, kad teko nuomotis atskirą kino salę.

“Idėja kilo kai su pusbroliu 2-o sezono finalui sugalvojome nustebinti sesę ir papuošti visą kambarį vien “Game of Thrones” atributika.”, – pasakojo susibūrimų organizatorius. Jis smagiai prisiminė, kaip dėl didelio susidomėjusių žmonių skaičiaus artėjant septintojo “Sostų Karų” sezono pradžiai, galiausiai nusprendė išsinuomoti nedidelę kino salę ir savo mylimą serialą pagaliau stebėti didžiąjame ekrane.

Kadangi ką tik prasidėjęs 8-asis sezonas teturės šešias serijas, kompanija nusprendė visas jas taip pat švęsti išsinuomojant didžiojo ekrano patogumus. Žinoma, ko gi čia kuklintis su indu popkorno ant namų sofos?

Paklaustas apie finansinę šio susibūrimo pusę, Rytis atsakė, jog tai – nė kiek ne komercinis projektas, o tiesiog plačiai išaugęs noras kartu praleisti laiką žiūrint mėgstamą serialą su draugais. “Surenku po kelis eurus tik salės nuomai ir technikui ant kavos” – pripažino organizatorius. Mes plojame katučių ir linkime, kad tokių savarankiškų geekų susirinkimų, beišsivystančių į nedidelius renginukus, būtų tik daugiau!

Kviečiame dalintis įspūdžiais apie serialą

#GeekPropaganda ragina kiekvieną – jauną, seną, profesionalą ar mėgėją – dalintis savo peržiūrų istorijomis, emocingiausiais įspūdžiais bei konstruktyviausia kritika apie kiekvieną “Sostų Karų” seriją. Skaitytojų laiškų, įspūdžių ir nuomonių laukiame čia: rašyk savo straipsnį.

Iki kitų serijų!