Autorius: Patarejas

wotlkpre1

Ar jau jaučiate šaltą Ličų Karaliaus alsavimą ir stingdantį šnabždesį į ausį: “Iki mano atėjimo liko ant pirštų suskaičiuojamos dienos, ar jau pasiruošėte mirti?”

Reikia pripažinti – Lietuva ruošiasi. Norintiems būti užtikrintiems, kad deficitinė prekė “WotLK” tikrai atsidurtų jų rankose, galima įsigyti BMS’inį preorderį – tik 29 Lt už šventą ramybę ir užtikrintumą, kad būsite vienį pirmųjų įsėdę į laivą ar dirižablį, keliančius Northrendan.

Tačiau jeigu jūs ypač mėgstate socializuotis, užmegzti naujas pažintis, įsigyti naujų draugų ar priešų (‘šita dėžutė mano – atiduok staigiai” -spyrio į pilvą garsas-), tai jums pakeliui su “Baituku” ir jų vidurnaktiniu Ličų Karaliaus launch’u Kaune arba Vilniuje. Plačiau apie renginį

Likusieji turės nekantriai atidirbti nemalonų ketvirtadienį ir vakare lėkti į gameshop’us susirinkti tai kas liko.
Patarėjas kaip įmanydamas stengsis nušviesti Ličų Karaliaus ir naujojo žemyno iškilimą ilgaamžiame Azeroth’e, tad jei praleisite žaidimo startą, pasistengsiu nušviesti ką galbūt praleidote – jei aišku leis serverių ir Blizzard servisų stabilumas maksimalaus apkrovimo metu.

PAPILDYMAS: O games.lt siūlo kietų kiaušų reikalaujantį būdą gauti Ličų Karaliaus kolekcinę (!!!!!!!) dėžę. Norintiems laimėti, siūlau 100 proc. sėkmę garantuojantį būdą – grafiti ant prezidentūros. Geltoną grafiti:D

Gero vakaro,
ŽPat.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!