Mūsų draugai iš KaunoZinios.lt dalinasi atsakymu į klausimą, kuris iškilo bene kiekvienam naujausio “Game of Thrones” sezono žiūrovui: kas per simboliai puošė įdomiausias serialo akimirkas?

Pilną straipsnį skaitykite paspaudę čia.


Yra žinoma, kad „Ledo ir ugnies giesmės“ autorius Džordžas R. R. Martinas kuria veikėjus, kurie dažniausiai nėra nei visiškai geri, nei visiškai blogi, bet per septynis „Sostų karų“ sezonus apie Baltuosius Klajūnus supratome vieną dalyką – jie trokšta mirties, mirties ir dar daugiau mirties.

Nors nuo pat serialo pradžios Baltųjų Klajūnų ketinimus gaubė paslaptis, iki šiol viena užuomina į jų tikrąją motyvaciją nuo pirmojo sezono premjeros buvo aplink Vesterosą palikti į būrimo kortas panašūs simboliai. Po 8-ojo sezono premjeros fanai pažėrė klausimų apie vėl pasirodžiusių gausių simbolių reikšmes.

Sostu-karai-3

Prisimename, kaip 3-ajame sezone Mensas Raideris (Ciaranas Hindsas), po to, kai mirusiųjų armija užpuolė Nakties Sargybą, žiūrėdamas į Baltojo Klajūno paliktą spiralę sakė: „Jie nepamiršta meno“.
Ką galėtų reikšti Baltųjų Klajūnų paliekami ženklai ir naujausiame sezone pasirodžiusieji simboliai skaitykite KaunoZinios.lt straipsnyje.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!