DC Comics pareiškė, jog 2019-ieji metai taps "The Year of the Villain" ir štai ką šie metai žada mums, skaitytojams...

DC Comics pareiškė, jog 2019-ieji metai taps “The Year of the Villain”.

Jau žinoma, kad leidykla turi didelių planų Justice League ir Superman gerbėjams, bei net keletą naujienų Batman siužeto linijose, kurių viena – jau kurį laiką sėkmingai mus džiuginantis Batman Who Laughs.

Gegužės 1 d. pasirodys trumpas 32-jų puslapių komiksas, kuriame gerbėjai bus supažindinti su šių metų įvykiais detaliau.

Ką žinome jau šiandien?

Pagrindinės naujienos pūs dulkes nuo stipriausių DC Comics leidinių: Justice League, Action Comics ir Batman. Susitiksime su Lex Luther vadovaujamu Legion of Doom, ir (umm, spoilers?) prie viso prisijungusią galingąją Perpetua.


Pagrindinis “The Year of the Villain” viršelis, demonstruojantis Perpetua (viršuje) ir (iš kairės į dešinę) Batman Who Laughs, Bane, Lex Luthor ir Cheetah.

Superman istorijoje susidursime su nusikalstama grupuote, žinoma Leviathan vardu, o Batman stos prieš City of Bane – tikėtinai, į kovą prieš visus Gothamo miesto nusikaltėlius.

Galiausiai, DC oficialiai paskelbė, jog Batman Who Laughs mini serija netaps paskutiniu leidiniu, kuriame matysime šį džioker-betmenišką hibridą. Year of the Villain komikse, kuris pasirodys gegužę ir apšvies tai, ką skaitysime ateinančius metus, sužinosime ko tikėtis pasibaigus minėtai mini-serijai ir į kokias dar nežinomas serijas ji nuves.

Planuojama pristatyti istorijas, parašytas Scott Snyder (Dark Nights Metal), James Tynion IV (Detective Comics) ir Brian Michael Bendis (Action Comics), bei apdailintas Alex Maleev (Scarlet), Jim Cheung (Justice League) ir Francis Manapul (The Flash). Žemiau galite susipažinti su keletu šiemet pasirodysiančių variant cover’ių: