Pasaulį išvydo naujausio Star Wars filmo anonsas.

Kol GeekPropaganda kartu su Lietuvos fantastais lankėsi Lituanicone, pasaulį išvydo Star Wars Episode IX – The Rise of Skywalker anonsas. Jei dar nematėte – kviečiame pasižiūrėti:Filmas kupinas prisikėlimų

Kaip dar prieš pasirodant anonsui prasitarė Daisy Ridley, Luke Skywalker’io šviesos kardas išliko “gyvas” ir vėl pasirodys naujausiame filme. Tuo galėjome įsitikinti jau pirmose anonso akimirkose. Naujam gyvenimui taip pat prisikėlė ir Kylo Ren šalmas, kurį šis gerokai sudorojo The Last Jedi dalyje. Filmo anonse šalmą matome atnaujintą ir įgyjusį naujų detalių.

Kylo Ren šalmas

Billy Dee Williams ir vėl sugrįžta kaip Lando Calrissian, kurį anonse matome pilotuojantį Millennium Falcon’ą. Filme taip pat pasirodys ir 2016 m. mus palikusi Carrie Fisher. Jos scenoms filme bus panaudota dar nerodyta medžiaga iš Star Wars: The Force Awakens.

Naujai susibūrusi gerai pažįstamų herojų komanda, rodos, turės rimtų reikalų: vienoje iš anonso scenų matome tai, ką lengvai galėtume palaikyti kritusia Mirties Žvaigžde (Death Star). Tačiau kokia tai Mirties Žvaigždė ir ką ji čia veikia, anonsas mums nesiteikė paaiškinti, taip sukeldamas nesibaigiančią diskusijų bangą internete. Dar didesnę diskusiją iškėlė pačiame anonso gale nuskambėjęs juokas, kuris neabejotinai priklauso Imperatoriui Palpatine. Tai, kad (negrįžtamai?!) žuvęs imperatorius kol kas dar nežinomu būdu pasirodys filme patvirtino ir personažą išgarsinęs aktorius, pasirodydamas filmo pristatymo renginyje.

Death Star likučiai

Susipažinkite: naujausias BB-8 draugas

Filmas žada ne tik prisikėlimus: neabejotinai mieliausiu filmo naujoku tampa droidas D-O arba DIO, gyvai įriedėjęs ant vieno ratuko filmo pristatymo renginyje. Nepraėjo nė dvi dienos, o internetas jau visiškai įsimylėjo naująjį, į futuristinę stalinę lempą panašų BB-8 draugą. Su juo ir paskutine (ar bent jau ilgai, ilgai, iiiiilgai pauzei pasitraukiančia) Star Wars dalimi susipažinsime jau šių metų gruodžio 20 d.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!