„PlayStation“ fanai turi dar daugiau priežasčių likti namuose!

Jei karantino metu sėdite namuose ir žaidžiate ilgai atidėliotus žaidimus, visai gali būti, kad po praėjusio mėnesio jūsų žaidimų krūva gerokai susitraukė. Jei pradėjote knisti internetą ir ieškoti ką žaisti toliau, „Sony turi jums pasiūlymą. „PlayStation“ hitai „Journey“ bei „Uncharted: The Nathan Drake Collection“ dabar nemokami!

Ir čia ne eilinis „PS Plus“ pasiūlymas, kuriam reikia kažkokios papildomos prenumeratos. Jei namuose turite „PlayStation 4“ konsole ir turite savo PSN paskyrą, nuo šiandien galite atsisiųsti abu žaidimus ir išsaugoti juos savo konsolėje amžiams.

Jei niekuomet nesusidūrėte su šiais žaidimais, turėtumėte žinoti, kad „Journey“ yra ganėtinai senas „PlayStation 3“ laikų žaidimas, kuris sulaukė ir savo perleidimo naujai konsolei. Tačiau senas nereiškia, kad prastas. „Journey“ sutartinai giriamas kaip vienas meniškiausių žaidimų per pastarąjį dešimtmetį. Jei niekuomet jo nebandėte, privalote tai padaryti.

O štai „Uncharted: The Nathan Drake Collection“ – tai trys žaidimai viename. Šioje „Uncharted“ žaidimų kolekcijoje rasite pirmasias tris serijos dalis, kurios perdirbtos specialiai „PlayStation 4“ konsolei. Daugiau apie šį žaidimą galite sužinoti Žaismo DNR apžvalgoje:

Jei sukate galva iš kur toks netikėtas „Sony“ dosnumas, skubame paaiškinti. Visai neseniai „Sony“ paskelbė naują „Play At Home“ iniciatyvą, kurios metu kompanija sieks išlaikyti „PlayStation“ bendruomenę namuose, suteikiant jiems dar daugiau pramogų. Negana nemokamų žaidimų, su šia iniciatyva „Sony“ taip pat finansuoja mažesnes žaidimų kūrimo studijas, kuriančias PS4 žaidimus ir kurios karantino metu patiria finansinių sunkumų. Pasak žinių, Sony išdalins 10 milijonų dolerių mažesnėms žaidimų studijoms, o aplikuoti į šį fondą galės visi norintys.

Žodžiu, likit namuose ir mėgaukitės „PlayStation“ dovanomis.