Diplomuotas skuptorius, “pabėgęs” į skaitmeninių menų pasaulį ir šiuo metu eksperimentuojantis įvairiose kūrybinėse stilistikose – taip save pristato Jonas Špokas, 2D grafikos kūrėjas bei iliustratorius.

“Dažniausiai laviruoju tarp sci-fi ir fantasy žanrų. Taip pat mėgstu papaišyti įvairių kompiuterinių žaidimų „fan art‘us“ ir sudalyvauti konkursuose arba būti pastebėtas tų žaidimų konvencijose. Mano kūrybos tikslas yra save išreikšti, realizuoti ir tobulėti bei būti pastebėtam ir įvertintam. Jei tave pastebi tada tau atsiveria daugiau galimybių ir, kaip to rezultatas, atsiranda daugiau pasiūlymų. ” – apie savo kūrybą kalba Jonas.

“2016 m. laimėjau konkursą ir buvau pakviestas sudalyvauti „Illustrators of the future“ dešimties dienų kūrybinėse dirbtuvėse (viso buvo 12 laimėjusių dailininkų iš viso pasaulio), kurios vyko Los Andžele, Holivude. Ten net asmeniškai teko pabendrauti su dailininku Larry Elmore, kuris buvo vienas iš pradininkų kuriant bei nustatant dailės standartus pirmiems role-playing žanro žaidimams, tokiems kaip „Dungeons & Dragons“. ” – ryškiausiais profesiniais pasiekimais dalinasi autorius. Paklaustas apie artimiausias profesines svajones, Jonas užsiminė apie norą sukurti kompiuterinių žaidimų kompaniją bei šiuo metu dar beta stadijoje kuriamą indie žaidimą “Bloody Rally Show”. Racing žanro žaidimą galima rasti Steam platformoje.

“Smagu, kad propaguojat geekų kultūrą, dėkoju, kad esat mums dėmesingi. Mūsų yra daug daugiau negu atrodo, tik gal nesam tokie pastebimi. Kartais reikia mus padrąsinti, paskatinti ir ištraukti į dienos šviesą. Ką jūs ir darot!” – atsisveikindamas pagyrimais žarstėsi Jonas, na o mes dalinamės mus labiausiai sužavėjusiais autoriaus darbais galerijoje žemiau.Daugiau autoriaus darbų rasite: https://www.artstation.com/jonasspokas1