Kažkur matyta iliustracija, ar ne?

Jonas Petrauskas – vilnietis žaidimų dailininkas, kurio darbus bent kartą tikrai matė kiekvienas save gerbiantis Lietuvos geekas. Su niekuo nesumaišomas GameOn 2018 žaidimų dėžutės viršelis, kurį matote straipsnio iliustracijoje, yra būtent šio autoriaus darbas! O jūs jau pagalvojote, kad chebra savo paveiksliukus traukia iš google…

Pakalbintas GeekPropagandos, Jonas teigė, jog savo darbus dažniausiai dovanoja stalo bei kompiuteriniams žaidimams. Personažų bei įvairiausių keistų būtybių iliustracijomis užsiimantis dailininkas labiau už viską savo profesijoje vertina proceso gylį ir galimybę išreikšti save kūryboje.


“Kai turi galimybę išreikšti save per kūrybą, stačia galva pasinerti į procesą ir neišlysti iš jo valandų valandas, tai, manau, yra mano Zen momentas, kai laikas kūliaverščiais lekia pro šalį, o ekrane trykšta spalvų pliūpsniai.” – pasakojo Jonas. 

Žemiau matomų darbų autorius džiaugiasi, kad Lietuvoje vis aktyviau klesti geek-kultūros renginiai, o dar labiau – lietuviškų žaidimų kūryba. “Žaidimų kūrimas Lietuvoje pradeda sproginėti ir evoliucionuoti, kas tikrai džiugina ir suteikia glaimybę būti viso to dalimi”, teigia Jonas. Na, o mums belieka pasigrožėti šmaikščia animacija autoriaus darbuose:Daugiau autoriaus darbų galite rasti:
https://www.artstation.com/artjonas