Pamatykite šviežutėlį anonsą ir sužinokite visas filmo detales!

Neabejotinai laukiamiausias šių metų DC filmas – “Joker” – vakar apdovanojo CinemaCon lankytojus galimybe užmesti akį į pirmuosius filmo kadrus bei oficialų anonsą.

Ką mes žinome apie “JOKER”:

PREMJERA:
2019 Spalio 4 d.

KŪRĖJAI:
Filmą režisuoja “The Hangover” kūrėjas Todd Phillips. Scenarijaus autorius Scott Silver. Filmas laikomas pirmuoju būsimos “DCEU” (DC Extended Universe) serijos filmu.

AKTORIAI:
Pagrindinį vaidmenį filme atlieka Joaquin Phoenix. Taip pat vaidina Robert De Niro, Zazie Beetz, Bill Camp, Frances Conroy, Brett Cullen, Glenn Fleshler, Douglas Hodge, Marc Maron, Josh Pais ir Shea Whigham.

TURINYS:
Filmas pasakoja 1981 m. vykstančią Arthur Fleck’o istoriją. Negailestingai likimo skriaudžiamas, nenusisekęs komikas išeina iš proto ir pasuka nusikaltimų bei chaoso keliu Gotham’o mieste.

KOKIO FILMO TIKĖTIS:
Filmo kūrėjai yra pasakę, jog “Joker” – tai tragedija. Nežinia, ar filmas iš tiesų atitiks šį žanrą, o galbūt tai tebuvo metafora apie išties liūdną personažo istoriją. Taip pat jau žinoma, kad tai bus itin tamsus, R-rated filmas, nesusijęs su jokia iki šiol matyta DC kino filmo istorija bei neplanuojantis susisieti su pasirodančiomis ateityje.

“Joker”

Tiesa, nors iki filmo liko daugiau, nei pusmetis, didžioji dilema – ar Phoenix pralenks Ledgerį? – nepasitraukia nuo kiekvieno DC fano lūpų. Ką manote jūs? Ar vertinate kiekvieną Joker vaidmenį kaip unikalų ar braukiate nepavykusius aktorius iš sąrašo ir ieškote to vieno geriausio..?