Jėzus ir vėl prisikėlė! Tik šį kartą - komiksų puslapiuose, kuriuose jį taip stengėsi numarinti tūkstančiai religinių fanatikų.

Jėzus ir vėl prisikėlė! Tik šį kartą – komiksų puslapiuose, kuriuose jį taip stengėsi numarinti tūkstančiai religinių fanatikų.

Ką tik atšaukę satyrinės istorijos apie Jėzų Kristų leidimą po DC Comics vardu, šiandien autoriai praneša vis tik išleisiantys komiksą su Ahoy Comics pagalba. Išleidimo data numatoma Liepos 10 d.

Pilną istoriją apie tai, kaip šimtai tūkstančių krikščionių boikatavo komikso leidimą internetinės peticijos pagalba, skaitykite čia: Dėl Skaitytojų Reakcijos DC Comics atšaukė komikso apie Jėzų Kristų leidimą.

“Mes norime padėkoti DC Comics už suteiktą galimybę rasti tinkamus namus “Second Coming” leidimui”, sakė R.Pace, – “Po viso to, kas įvyko, mums smalsu pamatyti, kokia bus tikrosios komikso auditorijos reakcija į istoriją, kurią galėsite perskaityti jau šią vasarą”.

Ahoy Comics – nauja studija, susikūrusi praėjusį rudenį.

Tuo tarpu taip situaciją pakomentavo Ahoy Comics redaktorius Tom Peter: “Mes suprantame, kad šio komikso leidyba sulauks įvairių reakcijų. Bus daugybė žmonių, kurie nenorės skaityti šio komikso ir tai yra suprantama. Jis nėra skirtas kiekvienam. Bet aš nemanau, kad tai turėtų apriboti mus, norinčius jį skaityti, nuo malonumo pasimėgauti šiuo kūriniu”.

Daugiau apie Ahoy Comics “Second Coming” leidimą galite paskaityti oficialiame studijos tinklapyje: https://comicsahoy.com/news/second-coming-ahoy

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!