Autorius: Artojas

Sony dar lapkričio pradžioje pažadėjo, kad PlayStation 4 žaidėjai turintys PS+ abonentą bus palepinti AAA klasės žaidimais. Gruodį buvo dalinamas Injustice: Gods Among Us, kurį vis dar galite pasiimti, o jau nuo sausio pradžios jį pakeis savarankiškas Infamous išplėtimas First Light. Originalųjį Infamous: Second Son esame apžvelgę, spauskit ir veizėkit jei dar nematėte.

Greta šio žaidimo taip pat dovanojamas ir indie perliukas The Swapper.

Tuo tarpu PlayStation 3 savininkams AAA prabos dovanėlės ne naujiena, o sausis tikrai nebus nuviliantis, žaidėjams dovanojamas PROTOTYPE 2. Man asmeniškai tai buvo žaidimas kurį labai norėjau išbandyti, bet kuriam buvo labai, labai gaila pinigų. Tiesą sakant abu sausio PS3 žaidimai tokie, nes greta prototipo dovanojamas ir Duck Tales Remastered, kuriam dauguma vyresnių žaidėjų jaučia ypatingus sentimentus.

 

Na ir galiausiai PS Vita tauta, kuriai taip pat dovanojami du žaidimai, tai Duke Nukem 3D: Megaton Edition ir Whoa Dave. Ne pats geriausias mėnuo, jei žaidžiat kelionėje, bet dovanotam Diukui į kerzo protektorių nežiūri.

XBOX LIVE GOLD

Paprastai nemokamų žaidimų sąrašai yra saugomi nuo piktų akių, tad Sony kiek rizikavo atskleisdami AAA žaidimų sąrašus taip iš anksto. Microsoft galėjo pasiruošti kontratakai. Vis tik sausį XBOX ONE savininkai sausį gaus tik vieną žaidimą, bet tai bus dailus, mistinis trileris D4: Dark Dreams Don‘t Die. Sužavės toli gražu ne visus, bet SWERY talento gerbėjai tikrai bus patenkinti.

XBOX 360 savininkams pasisekė labiau. Nuo sausio 1 iki 15 bus galima nemokamai atsisiųsti ekstremaloką MX vs ATV Alive, o jau nuo sausio 16 iki 31–osios jį pakeis kultinis The Witcher 2. Labai rekomenduoju, net jei esate įveikę žaidimą asmeniniu kompiuteriu. Pereikite dar kartą, su kitokia pabaiga ir būtinai įvertinkite kruopštų lenkų port‘ą. Apie tai koks jis puikus ant XBOX 360 rašėme ir mes. Paskaityti galite čia.

Smagių naujų ir jei naujųjų naktį ketinate pataškyti draugus žaisdami Worms, atsisiųskite juos iki vidurnakčio :).