Autorius: Artojas

Spalio 24 dieną, Londone, Vitalijus Žukas (OKTA) lipo į Barbican kino teatro sceną atsiimti Lumen Prize Award apdovanojimo. Įtraukiantis ir nepamirštamas virtualios realybės potyris „Trail of Angels“ buvo pagerbtas už pasiekimus mene ir technologijose, bei išrinktas geriausiu darbu XR kategorijoje.

„Trail of Angels“ (projekto vystymo pradžioje žinomas kaip „Čiurlionis VR“) yra trumpo metro VR potyris, kuriame stebėtojas panardinamas į magišką M.K. Čiurliono kūrybos pasaulį. Ši patirtis yra pagarbi duoklė vienam iškiliausių kūrėjų mūsų šalies istorijoje, savo muzika ir vaizdais kvietusiam lankytis fantastiškuose pasauliuose „before it was cool“.

Savo kelionę pradėję kaip eiliniai stebėtojai, netruksite susivokti, kad tapote vienu Čiurliono angelų. Ir šioje vietoje aš tikrai neperdedu — buvau, mačiau, ašarą braukiau. Nuoširdūs sveikinimai Vitalijui Žukui, Kristinai Buožytei, Sasha Podgorny ir visiems prisidėjusiems prie šio mažo stebuklo gimimo.

„Angelų Takais“ gan dažnai demonstruojamas įvairiuose menų ir technologijų festivaliuose. Nuoširdžiai rekomenduoju sekti naujienas, o užmačius galimybę, būtinai nuvykti ir išmėginti patiems.