Autorius: Edvardas Vy

Laiškas orginaliai publikuotas čia.

Jau daugiau nei 20 metų mes kuriame klasikinių arkadų įkvėptus žaidimus ir aš manau, jog per tiek laiko, mes sugebėjome ištobulintį šią sistemą. Per daugelį metų mūsų žaidimus palaimino kritikai, ypač jei kalba eina apie Nex Machina, kuris pasirodė birželį. Šis žaidimas buvo įvertintas 88 balais Metacritic platformoje. Tiesą pasakius, Nex Machina buvo mūsų svajonių projektas, ypač žinant tai, jog kurdami žaidimą, mes dirbome su mūsų herojumi ir arkadinių žaidimų legenda Eugene Jarvis, kuris yra atsakingas už vienus kiečiausių ir žinomiausių visų laikų arkadinių žaidimų, kaip Defender, Robotron 2084 ir Smash TV. Jo kūryba įkvėpė ir mūsų žaidimus, tame tarpe ir Resogun bei Dead Nation.

Deja, nepaisant kritikų liaupsių ir daugybės apdovanojimų, mūsų žaidimai nepasižymi ypatingais pardavimais. Nepaisant fakto, kad kai kurie žaidimai pasiekė minias gerbėjų dėl nemokamų dalinimų įvairiuose skaitmeninių pardavimų kanaluose, tai, deja, nepadėjo jiems atsipirkti, o mūsų žaidimų kūrimas yra išties brangus, nes mes vertiname aukštą kokybę. Mes esame dėkingi savo fanams ir partneriams, kurie suteikė mums progą dirbti su tokiais nuostabiais žaidimais, kaip Super Stardust HD arba Outland. Už jūsų beribę meilę ir palaikymą, mes dėkojame Jums iš visos širdies.

Tačiau, atėjo laikas judėti prie kitų žanrų. Ypač nedideli Nex Machina žaidimo pardavimai galiausiai privertė mus palikti taip mylėtą arkados žanrą. Aišku, šis žanras mums visuomet bus labai svarbus, tačiau mes, Housemarque, turime judėti kartu su industrija, žaidimų, skirtų daugeliui žaidėjų ateities link. Nex Machina ir Matterfall bus paskutiniai tokio žanro žaidimai kuriami mūsų studijoje. Mūsų, kaip kompanijos, požiūris ir vertybės išlieka tokios pačios – sukurti įdomią ir išliekamąją vertę turinčią žaismo patirtį žaidėjams ir tuo pat metu, sukurti puikią darbo vietą, kuri suteiktų kūrėjams profesionalias darbo sąlygas.

Kalbant apie mūsų, kaip kompanijos ateitį, galiu pasakyti, jog dabar dirbame su kai kuo visiškai unikaliu, tačiau tikime, kad tai mus, ir taip pat Jus, nuves prie dar įspūdingesnių ir labiau įtraukiančių žaismo potyrių. Mūsų pagrindinės vertybės išliko tos pačios – pirmoje vietoje tobulai išpildytas žaismas.  Mes esame labai patenkinti savo naujais projektais ir jau nesulaukiame, kada galėsime pasidalinti pirmuoju Housemarque naujos eros žaidimu.

Nesvarbu, ar jūs buvote mūsų ištikime fanai metų metus, ar tiesiog bandėte prisiliesti prie mūsų pirmųjų žaidimų, mes kviečiame jus atrasti naujus žaismo okeanus! Laukite naujienų!

Hausmarque vadovas

Ilari Kuittinen

P.S.: Kaip gulbės giesmę arkadiniam žanrui, mes norime jums padovanoti kai ką ypatingo. Tai yra muzikinis klipas, skirtas dainai „Let Me Save You“ (autorius Ari Pulkkinen), iš Nex Machina garso takelio.