Autorius: Mangirdas

Hearthstone Championship Tour grįžta! Jau gegužės 20-21 dienomis vykstančiose varžybose, geriausi pasaulio Hearthstone žaidėjai dar kartą surems savo kalades visoje Europoje vykstančiuose renginiuose, kurie dar kartą neaplenks ir Lietuvos. Vilniuje įsikūrusioje AntiCafe Time Area galėsite ne tik išvysti geriausius Lietuvos Hearthstone žaidėjus, kurie išmėgins savo jėgas HCT pavasario sezono atkrintamosiose, tačiau sudalyvauti mini turnyruose ir laimėti šaunių prizų.

Pavasario sezono atkrintamosios varžybos

Šiame turnyre dalyvaus 64 daugiausia HCT taškų per pavasario sezoną surinkę žaidėjai, o jiems kompaniją palaikys 8 Taver Hero kvalifikacijas praėję dalyviai. Skirtingai nuo pernai, Tavern Hero atrankinis turnyras vyks internetu, o aštuonetukas laimėtojų paaiškės jau gegužės 6-ąją. Visi pavasario atkrintamųjų dalyviai į lentelę bus suskirstyti pagal savo pajėgumą, o varžybos tęsis Swiss formatu. Po visą savaitgalį  vyksiančio turnyro paaiškės 4 geriausi Europos žaidėjai, kurie ir pelnys teisę dalyvauti Hearthstone pavasario finale ir varžytis dėl 250 000 dolerių siekiančio prizinio fondo.

Po žiemos sezono finalų, kurie vyko Bahamuose, Blizzard žada, kad pavasario finalas taip pat nukels žaidėjus į dar vieną egzotišką pasaulio vietovę. Daugiau informacijos apie finalus Blizzard ketina paskelbti ateinančiomis savaitėmis. Jei norite apie šiuometinį Hearthstone Championship Tour sužinoti daugiau sekite šią. nuorodą

HCT 2017 formatas

Turnyro metu bus žaidžiama pagal oficialų 2017-ųjų pavasario sezono formatą. Žaidimai vyks su standart kaladėmis BO5 formatu. Kovos vyks conquest principu, o žaidėjai turės po vieną ban’ą. Visos HCT taisyklės čia.

Kiti turnyrai ir veiklos

Greta HCT varžybų, GameOn komanda ketina suorganizuoti ir keletą turnyrų renginio svečiams. Visi apsilankę ir savo kompiuterį ar telefoną atsinešę dalyviai galės sudalyvauti specialiuose standart ir wild formato turnyruose, bei laimėti Hearthstone suvenyrų ir kitų renginio rėmėjų prizų.

GameOn Hearthstone čempionate bus žaidžiama su standart kaladėmis BO3 principu, o finalas vyks BO5. Kovos vyks conquest principu, kuomet žaidžiama su trimis skirtingomis klasėmis.

Taip pat bus organizuojamas ir “Into the Wild” čempionatas, kuris taps didžiausiu wild formato Hearthstone turnyru Lietuvoje. Jo kovos taip pat vyks conquest BO3 principu. Skirtumas nuo standart turnyro tik tas, kad turnyre visos kaladės gales būti “pašėlusios”!

Kaip ir praėjusiuose renginiuose vykusiuose AntiCafe Time Area, jūsų lauks galybė papildomų atrakcijų ir veiklų, kurios bus paskelbtos jau ateinančiomis savaitėmis

Renginio vieta

Lietuviškoji Hearthstone šventė kartu su HCT 2017 pavasario atkrintamosiomis varžybomis vėl įvyks AntiCafe Time Area, gegužės 20-21 dienomis. Šį žaidėjų barą galite rasti Vilniuje, Goštauto g. 8.

Daugiau naujienų apie renginį galite rasti renginio Facebook įvykyje. Dalyvavimas nemokamas!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!