Dėmesio, potergalviai! Čiupkite burtų lazdeles ir ruoškitės šokti ant šluotų! HARRY POTTER: WIZARDS UNITE – tai dar vienas papildytos realybės žaidimas iš “Niantic”, kurie prieš keletą metų pristatė itin sėkmingą PokemonGO projektą.

Šią vasarą pasirodantis žaidimas naudos panašią GPS sekimo ir papildytos realybės sistemą, kaip toji, kurią matome PokemonGo žaidime, tačiau mus pasitiks kiek pakitęs gameplay, žaidimo mechanikos ir daugybė burtų bei mistinių būtybių ar net žinomų istorijos personažų, kuriuos teks gelbėti nuo įvairių pavojų. Žadama, kad šis žaidimas bus gerokai sudėtingesnis už savo pokemonišką pirmtaką ir turės rimtų RPG elementų.

Pasaulis jau testuoja žaidimo beta versiją, tačiau Lietuvos regionui ši sėkmė dar nenusišypsojo. Kol kas žaidimą galime pamatyti tik video pavyzdžiuose, o netrukus dalinsimės ir daugiau informacijos!


Dėmesio, nekantriausieji! Harry Potter: Wizards Unite žaidimui jau galite užrezervuoti savo PokemonGo slapyvardį! Visą informaciją rasite paspaudę šią nuorodą.


Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!