Autorius: Virs Dievo

Vieno laukiamiausių MMORPG žanro atstovų – “Guild Wars 2” kūrėja NCSoft šiųmetinėje “Gamescom 2011” parodoje žada savotišką žaidimo fiestą. Jau pernai vykusioje parodoje žaidimo pristatymas buvo grandiozinis, tačiau šiemet NCSoft kartelę pakels dar aukščiau.

Atvykę į parodą žaidėjai galės išbandyti “Guild Wars 2” PvP režimą su aštuonių skirtingų klasių ir penkių skirtingų rasių avatarais. Be galimybės pirmąsyk išbandyti klasių balansą ir naujus sugebėjimus tarpusavio kovoje, parodos lankytojai galės sudalyvauti klausimų-atsakymų sesijoje su žaidimo kūrėjais bei matyti jų demonstracines kovas didžiuliame 9-ojo Koelnmesse pavilijono ekrane. Tradiciškai lankytojai gaus ir smulkių dovanėlių bei prizų(už ką – tiksliai nepasakė).

Išplatintame pranešime NCSoft taip pat išskiria vieną pagrindinių “Guild Wars 2” atnaujinimų lyginant su pirmąja žaidimo dalimi. Žaidėjo valdomi veikėjai pagaliau galės pasinerti į vandenį, kuriame jų lauks unikalus povandeninis pasaulis. Kaip ir pirmtakas, “Guild Wars 2” neturės mėnesinio mokesčio, tad nusipirkus žaidimą gausite nepertraukiamą nemokamą žaidimo procesą ilgiems mėnesiams ar net metams.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!