Jeigu jūs dar nematėte trečiosios aštuntojo "Game of Thrones" sezono serijos arba Avengers: Endgame premjeros, šis straipsnis yra mirtini spoilerių spąstai ir jūs neturėtumėte čia būti.

Dabar taip: jeigu jūs dar nematėte trečiosios aštuntojo “Game of Thrones” sezono serijos arba Avengers: Endgame premjeros (abi pasirodė praėjusios savaitės eigoje – ech, kokia geekiška savaitė!), šis straipsnis yra mirtini spoilerių spąstai ir jūs neturėtumėte čia būti. Čia bus atvirai atskleisti abiejų kūrinių vaizdai bei turinio vingiai ir jūs tikrai nenorite to pamatyti, jei dar tik žadate šią patirtį padovanoti sau patiems. Perspėjame vieną kartą ir labai griežtai: po šios eilutės jus pasitiks tik nepadoriausi filmų spoileriai.

Jeigu susispoilinsit sau filmus – būsite patys kalti ir jus nutrenks Thor’o kūjis. Oi, ar minėjome, kad Thor’as susigrąžino savo kūjį? Ha ha, spoileriai!

Na, o dabar, kai jau esame vieni ir visi matėme pastarosios savaitės geek-bombas… Kaip jūs reagavote į pasirodžiusias premjeras? Mes, pripažinsime, klykėme, džiūgavome ir verkėme per “Avengers: Endgame”, o per paskutinę “Game of Thrones” seriją piktinomės ir aikčiojome tiek daug, kad kaimynai norėjo iškviesti policiją, vedami buitinio konflikto įtarimų link. Pradedant Mjölnir’o scena Avengeriuose ir užbaigiant TUO Arijos šuoliu, viso pasaulio geekai šią savaitę vos išsilaikė ant kojų. Tai patvirtina ir internete vienas po kito atsirandantys “fan reactions” video siužetai, kuriuose galite dar kartą išgyventi visas filmo emocijas kartu su įraše įamžintais žiūrovais.

Game of Thrones

Štai, vieno baro lankytojai, rodos, pamiršo ir kvėpuoti, kol Game of Thrones trečiosios serijos finalo metu aiškėjo paskutiniai siužeto vingiai:


Avengers: Endgame

O štai “Avengers: Endgame” premjeros įrašų internete galima rasti tikrai ne vieną. Jūsų dėmesiui išrinkome du geriausius ir emocionaliausius, tačiau perspėjame: įrašai atskleidžia itin daug filmo turinio ir to pasekoje trunka mažiausiai pusvalandį. Try not to cry (cry a lot)!Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!